Vše o nákupu

Váš účet

Brigády duchů

Sci-fi
008817
Classic
Skladem
222 Kč249 Kčsleva 11 %

Brigády duchů jsou zvláštní útvary Koloniálních obranných sil (KOS), elitní jednotky, jejichž příslušníci jsou vytvořeni z DNA zemřelých a proměněni v dokonalé vojáky, vysílané na nejobtížnější mise KOSu. Jsou mladí, rychlí, silní a zcela postrádají lidské zábrany.

Vesmír je pro lidskou rasu nebezpečné místo - a stane se ještě nebezpečnější. Tři rasy, se kterými lidstvo v minulosti bojovalo, se spojily, aby zabránily expanzi člověka do vesmíru. Jejich hlavní oporou se stal vědec Charles Boutin, který zná největší tajemství KOSu. Aby lidstvo přežilo, musí KOS zjistit, proč Boutin zradil.

Jared Dirac - klon, vytvořený z Boutinovy DNA - je jedinou osobou, která může poskytnout odpovědi. Jaredův mozek má mít přístup do Boutnovy elektronické paměti, ale když se zdá, že se pokus přenést Boutinovy vzpomínky nepodařil, Jared končí u zvláštních jednotek.

Jared splňuje představy o dokonalém vojákovi, ale na povrch pomalu začínají vyplouvat Boutinovy vzpomínky, a Jared intuitivně zjišťuje důvod, který vedl Boutina ke zradě... a pozná, že někteří nepřátelé lidstva myslí na daleko horší věci než na jeho porážku.

Autor obálkyJohn Harris
Formát175 x 105 mm
ISBN978-80-86707-16-7
Jazykčeština
Originální názevThe Ghost Brigades
Počet stran344
PřekladIvana Drábková
Rok vydání2010
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Brigády duchů

Další tituly ze skupiny: Válka starého muže

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.