Vše o nákupu

Váš účet

Daredevil: Muž beze strachu 3

Komiksy
011933
BBart
Skladem
587 Kč690 Kčsleva 14 %

V letech 1979 až 1983 předváděl Frank Miller na stránkách Daredevila hotová kouzla, zcela tohoto komiksového hrdinu předefinoval a zanechal po sobě odkaz, který neměl nikdo šanci překonat.

A potom přišel Brian Michael Bendis.

Bendis byl ve světě mainstreamového komiksu drzým nováčekem, který nadchl vybíravé fanoušky hity jako Sam & Twitch a Torso & Powers. Vnesl do Daredevilových dobrodružství nádech pupl-fiction a rovným dílem věnoval pozornost oběma osobnostem: Mattu Murdockovi i Daredevilovi. Zkrátka nepřišel ani onen jedinečný svět, který se Daredevilovi stal domovem: jeho čtvrť, ulice potřísněné jeho krví - Hell's Kitchen.

Brianu Michaelu Bendisovi a Alexi Maleevovi se v tomto třetím díle podařilo mistrně vygradovat dramatickou zápletku Daredevila. Znovu tak potvrdili pověst daredevilovských vizionářů srovnatelných s legendární dvojicí Frank Miller - Klaus Janson. A to nebylo po desítkách let daredevilovských příběhů vůbec nic jednoduchého.

Bendis s Maleevem nás tentokrát zavedou do "zlatého věku", do éry Kingpina před Kingpinem. Alexandera Bonta nedávno propustili z vězení a touží po jediném - získat zpět svůj trůn. A protože je Kingpin po smrti a Bonta pohání neukojitelná touha pomstít se Daredevilovi, klidně by ho mohl získat!

Autor obálkyGreg Land, Matt Ryan
EAN9788074610998
Formát235 x 160 mm
ISBN978-80-7461-099-8
Jazykčeština
Originální názevDaredevil #61-70
Počet stran264
PřekladTomáš Jeník
Typ komiksubarevný
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Daredevil: Muž beze strachu 3

Další tituly ze skupiny: Daredevil: Muž beze strachu

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.