Vše o nákupu

Váš účet

Děj se vůle Noci

Fantasy
018116
Brokilon
Skladem
398 Kč448 Kčsleva 11 %

Největší tajemství Pipera Hechta spočívá v tom, že umí zabíjet bohy. A není zase tak velké tajemství, že kromě toho umí vítězit ve válkách.

Piper Hecht je proto nebezpečný, ale kvůli svým schopnostem a pověsti se v nebezpečí ocitne také on sám – hrozí mu smrt ze strany jeho nepřátel, kteří se buď obávají toho, čeho by mohl být schopen, nebo se mu chtějí pomstít za to, co už dokázal; a hrozí mu i smrt z rukou vlastních spojenců, kteří chtějí jeho vojenské schopnosti využít ke svým vlastním cílům.

Piperova sestra Heris a jeho předek Cloven Februaren, Devátý neznámý, chtějí Hechta zapojit do vlastního boje proti návratu temného boha. A pološílená císařovna Katrin chce, aby vedl armády Grailské říse na východ do křížové výpravy proti pramánům, dávným souvěrcům.

A mezitím se svět všude kolem nich mění. Zimy jsou každým rokem delší a mrazivější a moře čím dál mělčí. Země na severu a vrcholky pohoří pokrývá vrstva sněhu a ledu. Síla Studní moci na celém světě slábne. A staré zlo, Zástupci Noci z časů před časem, se začíná vkrádat zpátky na svět…

Autor obálkyRaymond Swanland
EAN9788074562952
Formát200 x 130 mm
ISBN978-80-7456-295-2
Jazykčeština
Počet stran560
PřekladJiří Mann
Rok vydání2015
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Děj se vůle Noci

Další tituly ze skupiny: Zástupci noci

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.