Vše o nákupu

Váš účet

Forgotten Realms - Kodex společníků 1: Noc lovce

Fantasy
021927
Fantom Print
Skladem
297 Kč349 Kčsleva 14 %

V Menzoberranzanu se přeskupují síly. Matrona matka prvního rodu je považována za slabošku, ovšem jen do chvíle, kdy si ji do péče vezme česač myslí, ohavný tvor, po jehož zásahu se mohou ostatní matrony matky třást nejen před Quentheliným hadím bičem. V této matriarchální společnosti začínají nebezpečně tahat za nitky i muži.

Třetí nejmocnější menzoberranzanský rod si mezitím buduje základnu v Gauntlgrymu, bývalé trpaslické Kovárně, kde je lapen ohnivý živel, prvorozený. Jistě, že trpaslíci vnímají obsazení temnými elfy jako znesvěcení. Tamní trpaslické hroby mají však velmi podivného hlídače, který si snad ještě pamatuje, že kdysi býval trpaslíkem. Znovuzrozený král Bruenor spolu s Drizztem a ostatními Společníky síně by se ho měli pokusit osvobodit, neboť znají jeho prokletí.

Zatímco v Menzoberranzanu situace houstne a začíná nebezpečně zavánět občanskou válkou, v prastaré kovárně, která se má co nevidět proměnit v Q’Xorlarrin, bude taky pořádně horko, a určitě za to nemohou jen kovářské výhně. Pověstný olej do ohně může však přilít i elfka Dahlia, která si očividně neváží přízně Artemise Entreriho a Drizzt zůstává v její hlavě jako ten, kdo završil její osobní neštěstí.

Síly se přelévají a drowská pavoučí bohyně se může pominout, že jí nenáviděná božská sokyně Mielikki odloudila Drizzta z rodu Do’Urden.

EAN9788075940186
Formát205 x 145 mm
ISBN978-80-7594-018-6
Jazykčeština
Originální názevNight of the Hunter
Počet stran384
Rok vydání2018
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Forgotten Realms - Kodex společníků 1: Noc lovce

Další tituly ze skupiny: Forgotten Realms

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.