Vše o nákupu

Váš účet

Klíč k tajemství

Fantasy
012847
Baronet
Není skladem
248 Kč279 Kčsleva 11 %
Produkt nelze momentálně koupit

Na stranách vzácných, několik staletí starých knih se ukrývají tajemství paranormálních jevů. Díky svému nadpřirozenému talentu je Abby Radwellová na tyto starobylé svazky odbornicí – a občas se kvůli nim ocitne na nebezpečné půdě. Po smrtelné nehodě v soukromé knihovně posedlého sběratele Abby obdrží vzkaz od vyděrače. Navíc se povídá, že se na černém trhu objevil starodávný alchymistický svazek známý jako Klíč. Tuto knížku již hledá několik osob, které se nezastaví před ničím. A někteří věří, že jim ji může pomoci najít právě Abby.

Abby si pod tlakem okolností najímá soukromého vyšetřovatele Sama Coppersmithe, odborníka na paranormální krystaly a jantary. Oba jsou okamžitě strženi vášní, ačkoliv si nemohou vzájemně věřit. Oba skrývají svá tajemství. Oba mají vlastní, tajné plány.

Sam odvede Abby na panství, jež vlastní jeho bohatá, samotářská rodina, nacházející se v městečku Copper Beach, na malém ostrůvku. Bezpečí tam však nenaleznou, zvlášť když je jim v stopách vrah s paranormálním talentem a vyděrač, který se nezastaví před ničím, jen aby získal starobylý alchymistický kód...

Autor obálkyEmil Křižka
Formát200 x 125 mm
Jazykčeština
Originální názevCopper Beach
Počet stran296
PřekladDaniela Čermáková
Rok vydání2012
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Klíč k tajemství

Další tituly ze skupiny: Temné dědictví

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.