Vše o nákupu

Váš účet

Kolo času 01: Oko světa

Fantasy
011936
Fantom Print
Není skladem
599 Kč
Produkt nelze momentálně koupit

Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí, zanechávajíce za sebou vzpomínky, jež se mění v pověsti. Pověsti blednou v mýty a dokonce i mýty jsou dávno zapomenuty, když se věk, jež se zrodil, vrátí. Ve třetím věku, věku proroctví, jsou svět a čas v rovnováze. Co bude i co je by mohlo padnout do rukou Stínu.

Mladík Rand touží po klidném životě v malé vesničce, kde by s otcem choval ovce a postupem času se mohl stát členem vesnické rady. Osud však rozhodne jinak, protože z neznámých důvodů upoutá pozornost mýtických netvorů trolloků, kteří vesnici napadnou a chtějí Randa odvléct. Rand však prchá a postupně zjišťuje pravdu o tom, kým ve skutečnosti je a proč osud celého světa leží v jeho rukou. Přikloní se na stranu světla nebo temnoty? Bude jeho spásou nebo zhoubou?

Není příliš mnoho fantasy cyklů, které se staly legendami. Kolo času Roberta Jordana, velký fantasy epos v tom nejlepším slova smyslu, mezi ně rozhodně patří. Tento vynikající autor a jeho sága budou už navždy patřit k tomu nejlepšímu z klasické fantasy.

Autor obálkyLuis Royo
EAN9788073981693
Formát240 x 170 mm
ISBN978-80-7398-169-3
Jazykčeština
Originální názevThe Eye of the World
Počet stran512
PřekladDana Krejčová
Rok vydání2012
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Kolo času 01: Oko světa

Další tituly ze skupiny: Kolo času (nové vydání)

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.