Vše o nákupu

Váš účet

Kronika vzkříšence - Druhé procitnutí

Komiksy
016660
Zoner Press
Skladem
279 Kč328 Kčsleva 14 %

Některá přání by se neměla plnit. Hororový příběh v podání jednoho z nejlepších českých komiksových ilustrátorů Petra Kopla.

Martin Lafetka byl normální dospívající kluk s běžnými problémy. Někdy míval pocit, že je tak obyčejný, až je pro ostatní skoro neviditelný. Jeho velkým přáním bylo dokázat něco výjimečného. Některá přání by se však neměla plnit. Martin zemřel. Tím ovšem jeho potíže teprve začaly. Byl povolán zpět do života, aby se stal členem řádu vzkříšenců, jejichž úkolem je doprovázet zbloudilé duše ke Světlu. Něco se však zvrtlo. Rituál, kterým byl povolán, nebyl proveden správně a Martina teď čeká boj proti samotnému řádu. Nebojuje však pouze o svůj vlastní život.

Tak jako v předchozích knihách se můžete nechat unášet skvělou kresbou Petra Kopla, ale tentokrát nikoli do viktoriánské Anglie, ale do míst nám dobře povědomých: děj se odehrává v současné České republice, na území Kraje Vysočina, většinou přímo v Jihlavě nebo jejím okolí. Jak je v knihách Petra Kopla zvykem, i v tomto případě obsahuje publikace bonusy, ať už v podobě možnosti stát se jednou z postav příštího komiksu Petra Kopla nebo pozvánky na výlety na místa hrůzných nálezů ostatků obětí nebo jiných významných míst zmíněných v knize.

Autor obálkyPetr Kopl
EAN9788074133046
Formát235 x 165 mm
ISBN978-80-7413-304-6
Jazykčeština
Počet stran176
Typ komiksubarevný
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Kronika vzkříšence - Druhé procitnutí

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.