Vše o nákupu

Váš účet

Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti

Polaris
Fantasy
Kedrigern
000076
Není skladem
129 Kč
Produkt již není v prodeji
Kniha volně navazující na román Mladý Kedrigern a první kouzlo.

Život mladého čaroděje Kedrigerna je velice poklidný. Jeskyně, kterou zdědil po svém mistrovi Tarrendinovi, se nachází na odlehlém místě, kde i v nejrušnějších dobách projdou jen dva nebo tři poutníci za rok. Neobtěžuje jej žádný sluha, neboť o hladký chod jeho domácnosti se stará výhradně reziduální magie, a při jeho náročném studiu jej nerozptyluje žádný společník, protože žádného společníka nemá.

Není divu, že za takovýchto okolností využije mladý Kedrigern první příležitosti a vydá se na výpravu - i když její cíl je nejistý a navíc to znamená čelit nejrůznějším protivenstvím cestování, jako jsou zakletí démoni, užvanění spolupoutníci, hladomorny lokálních panovníků obydlené patřičně hladovými ghúly, obludy a rozvášněné davy, lupiči, podvodníci a hospodská strava.

Setká se také s šarmantní čarodějkou Jaquintou a spřátelí se s moudrým a praktickým čarodějem Enselisem (i když se mu zprvu jeví jako dost zvlášní pavouk). Naučí se od nich všechno, co jej naučit mohou, a jako přídavek vyslechne několik mimořádně poučných příběhů. Nyní mu už nic nebrání, aby se znovu pokusil o zaklínadlo, jež mu má pomoci odhalit identitu jeho rodičů a o spojení s nimi.

Autor obálkyZdeňka Boušková
Formát175 x 105 mm
ISBN80-85911-58-2
Jazykčeština
Originální názevKedrigern And Search For The Past
Počet stran192
PřekladPetr Caha
Rok vydání1999
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti

Další tituly ze skupiny: Kedrigern

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.