Vše o nákupu

Váš účet

Mladý Kedrigern: Zrození mistra

Fantasy
000078
Polaris
Kedrigern
Není skladem
199 Kč
Produkt již není v prodeji
Kniha volně navazující na román Mladý Kedrigern a pátrání po minulosti.

Když vás práce baví a pořád se máte co učit, čas vám utíká rychle a než se nadějete, máte na krku svých prvních deset křížků. Právě tohle se stalo Kedrigernovi, adeptovi magie a nadějnému odborníkovi na odeklínadla a protikouzla. Kdyby neměl přátele, kteří ho včas upozornili, nejspíš by promeškal vlastní sté narozeniny.

Aby se Kedrigern mohl stát plně kvalifikovaným čarodějem, musí ještě složit mistrovskou zkoušku. Není to zkouška jen tak ledajaká - instrukce jsou více než mlhavé a lehce se mu může stát, že při ní přijde o všechno a ještě skončí na jídelním lístku v hostinci nevalné pověsti. Ani ten nejmocnější čaroděj totiž není imunní proti ženské proradnosti a dobře mířené ráně pytlem s pískem.

I na mistra nejvyššího uměni však číhají různá nebezpečí, ať už se jedná o ďábla s neodolatelnou nabídkou, dvouhlavého lidožravého obra, mrtvého draka, živého právníka, tajemnou tvrz o tisíci vchodech nebo vidinu spokojeného rodinného života po boku milované ženy. Nemluvě o alchymistech, kteří jsou snad všudypřítomní a navíc se začínají organizovat ve snaze úplně vytlačit čaroděje z trhu.

Autor obálkyZdeňka Boušková
Formát175 x 105 mm
ISBN80-85911-94-9
Jazykčeština
Originální názevYoung Kedrigern: The Making of a Wizard
Počet stran208
PřekladPetr Caha
Rok vydání2001
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Mladý Kedrigern: Zrození mistra

Další tituly ze skupiny: Kedrigern

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.