Vše o nákupu

Váš účet

Perry Rhodan - Hvězdný oceán 079: Ohnisko Talan

Sci-fi
011876
MoBa
Skladem
54 Kč60 Kčsleva 10 %

Počátkem roku 1333 nového galaktického letopočtu uplynulo osmnáct měsíců od hyperimpedančního šoku. Zdá se, že Země se z něho pomalu vzpamatovává. Nicméně vláda Země se musí potýkat s vývojem, který tato kosmická komplikace způsobila: kultem "boha" Gon Orbhona, který vznikl koncem roku 1331 n.g.l. a neustále sílí. Tato zvláštní náboženská obec prorokuje zánik a hlásá nenávist vůči strojům. Navíc je zřejmě nějak spojena s duchovní bytostí, jejíž sídlo se nachází ve Velkém Magellanově oblaku. Když si Gon Orbhonův kult pronajme Vesuv a zahájí na něm rozsáhlé stavební práce, začíná být jasné, že se blíží něco důležitého.

I jinde se události blíží svému vyvrcholení: v Arphonijské hvězdokupě se Perrymu Rhodanovi a Atlanovi podařilo svrhnout tyrana Tagga Kharzaniho a ve Velkém Magellanově oblaku padli do Gon Orbhonovy moci Reginald Bull, Gucky a Icho Tolot. Mezi všemi těmito navzájem od sebe vzdálenými dějišti existuje spojitost.

Ústředním bodem je však "šestidimenzionální klenot" Slunce, jehož třetí planetou je Země. A tak se ze sluneční soustavy stává OHNISKO TALAN...

Formát220 x 155 mm
Jazykčeština
Originální názevPerry Rhodan - Sternenozean Bd. 079: Brennpunkt Talan
Počet stran64
PřekladFrantišek Ryčl
Rok vydání2012
Vazbasešitová
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Perry Rhodan - Hvězdný oceán 079: Ohnisko Talan

Další tituly ze skupiny: Perry Rhodan - Hvězdný oceán

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.