Vše o nákupu

Váš účet

První telefonát z nebe

Fantasy
016213
Práh
Není skladem
266 Kč299 Kčsleva 11 %
Produkt nelze momentálně koupit

Jednoho dne v michiganském městečku Coldwater zazvoní telefon. Hlas říká, že volá z nebe. Je to největší zázrak v historii? Nebo nějaký krutý vtip? Jakmile se zvěsti o podivných telefonátech rozšíří, do Coldwateru se začnou sjíždět cizinci, aby byli také u toho.
Ve stejnou dobu se do Coldwateru vrací z vězení pilot s pošramocenou pověstí Sully Harding a zjišťuje, že rodné město zachvátila „zázračná horečka“. Dokonce i jeho malý syn s sebou nosí telefon na hraní a doufá, že se mu z nebe ozve maminka.

Zatímco telefonátů přibývá a na povrch začínají vyplouvat důkazy o životě po životě, město - a celý svět s ním - se mění. Jedině Sully, který zůstává přesvědčen, že po tomhle smutném životě už nic nenásleduje, zkoumá fenomén do hloubky, rozhodnutý jeho existenci vyvrátit - kvůli synovi i kvůli vlastnímu zlomenému srdci.

Mitch Albom souvisle přechází mezi dobou vynálezu telefonu v roce 1876 a dnešním světem, posedlým další úrovní komunikace, a bere své čtenáře na dechberoucí cestu horečné naděje.

Bravurní příběh o lásce, minulosti a víře.

EAN9788072525218
Formát200 x 135 mm
ISBN978-80-7252-521-8
Jazykčeština
Originální názevThe First Phone Call from Heaven
Počet stran264
PřekladHáta Komňacká
Rok vydání2014
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu První telefonát z nebe

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.