Vše o nákupu

Váš účet

Resident Evil 1: Konspirace Umbrella

Horory
016151
Fantom Print
Není skladem
299 Kč
Produkt nelze momentálně koupit

Vstupte do světa hororového boje o přežití…
Raccoon City: odlehlá horská komunita, kterou znenadání postihne série brutálních vražd, k nimž došlo v okolních lesích. Začnou se šířit bizarní zprávy popisující útoky zákeřných stvůr, zčásti lidských… zčásti ne. Oběti jsou očividně sežrány.
V epicentru úmrtí stojí temná, odloučená usedlost tajemné společnosti Umbrella Corporation. Dlouhé roky tady Umbrella nepozorovaně pracovala a prováděla údajně neškodný genetický výzkum.
Vyšetřováním těchto podivných událostí je pověřena zvláštní taktická a záchranná jednotka S.T.A.R.S., neobvyklá polovojenská skupina, která se pyšní různorodými specialisty, mezi něž patří sympatický Chris Redfield, bývalá zlodějka Jill Valentinová, ostrostřelec Barry Burton a tajemný velitel týmu Albert Wesker. Společně s ostatními příslušníky S.T.A.R.S. mají dobré důvody myslet si, že jsou připraveni na všechno.
Když ale jednotka S.T.A.R.S. do dlouho uzavřeného sídla pronikne, rozpoutá se hrůza, která překoná i nejhorší noční můry: střetne se tu se stvůrami popírajícími zákony života i smrti – s následky zakázaných experimentů, které se děsivě vymkly kontrole. Za vším navíc stojí obrovská, zákeřná konspirace, kvůli níž budou S.T.A.R.S. zrazeni zevnitř, jen aby se svět nikdy nedozvěděl tajemství Umbrelly. A pokud někdo přežije… možná bude závidět těm, kdo už jsou po smrti.

Autor obálkyTitan Books
EAN9788073982768
Formát165 x 110 mm
ISBN978-80-7398-276-8
Jazykčeština
Originální názevResident Evil 1: The Umbrella Conspiracy
Počet stran256
PřekladKateřina Niklová
Rok vydání2014
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Resident Evil 1: Konspirace Umbrella

Další tituly ze skupiny: Resident Evil

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.