Vše o nákupu

Váš účet

Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha

016219
Jota
Není skladem
230 Kč258 Kčsleva 11 %
Produkt nelze momentálně koupit

Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi denně honí hlavou, nebo jak to v té hlavě vypadá? Pak jste tu správně!

Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti – kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste se na to báli zeptat, nebo dokonce pomyslet. Jestli chcete poznat skutečného Homera Simpsona, jeho nejtajnější sny a děsy, oblíbená místa a dosud neprozkoumaná zákoutí jeho duše, stačí otevřít tuto knihu a nechat se pohltit barevnými stránkami zabydlenými známými tvářemi ze starého dobrého Springfieldu.

Uvidíte Homera, kterého jste ještě nikdy neviděli, poznáte tajemství Homerovy ledničky i ty věci, co zní jako jídlo, ale vůbec nejsou k snědku! Vydáte se na procházku historií jeho života, zjistíte, co dělá, když má volno, a kde rád tráví čas, nebo jaká je jeho oblíbená píseň. Blíže poznáte jeho přátele i nepřátele, čeká na vás dokonce Homerovo mládí a zlatá sedmdesátá léta, ale hlavně – spousta srandy! Stačí se ponořit do Homerovy knihy a smát se přestanete až na konci.

Autor obálkyMatt Groening
EAN9788074624636
Formát160 x 140 mm
ISBN978-80-7462-463-6
Jazykčeština
Originální názevThe Simpsons Library of Wisdom: The Homer Book
Počet stran96
PřekladDana Kristlová
Rok vydání2014
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.