Vše o nákupu

Váš účet

Star Wars Omnibus: X-wing - Eskadra Rogue

Komiksy
011639
BBart
Není skladem
790 Kč
Produkt nelze momentálně koupit

Z nejlepších vesmírných pilotů povstalecké Aliance se v této sbírce příběhů stávají obránci Nové republiky. V čele týmu špičkových letců známých po celé galaxii jako eskadra Rogue, stojí Wedge Antilles, hrdina bitvy o Endor!

Poprvé se setkáváme s Rogues a dozvídáme se, co se dělo v galaxii bezprostředně po Návratu Jediho, kdy se nejlepší piloti povstalců pustili do boje se zbytky impéria a likvidovali veškeré jeho pokusy zastrašovat a ovládat galaxii.

Největší pozornosti se povstaleckým stíhacím pilotům dostalo v první polovině devadesátých let, kdy byl spisovatel Michael A. Stackpole vybrán, aby pro Bantam Books napsal několik románů z řady X-wing. Zároveň společně s Mikem Baronem napsal pro Dark Horse krátký komiks nazvaný X-wing: eskadra Rogue: Povstalecká opozice. Románová řada se rázem stala velkým hitem a nebylo se ani čemu divit, že z původní čtydílné minisérie X-wing: eskadra Rogue nakonec vznikla komiksová série, která čítala 35 sešitů!

Na úvod této knihy vás čeká příběh Velitel Rogue, ve kterém i těm nejotrlejším dojde, že ani po smrti císaře to Nová republika nebude mít lehké a stíhací piloty bude potřebovat více než kdy dříve!

V příběhu Opozice proti rebelům se rutinní mise nečekaně zvrtne a stane se z ní boj o celou planetu. Paradoxní je, že obyvatelé planety nenávidí Impérium úplně stejně jao povstaleckou Alianci!

Fantómová aféra líčí boje Rogues současně na několika frontách: s vlastní minulostí, o tajemnou technologii, ale také o holý život!

V závěru této knihy se skrývá Příručka X-wing eskadry Rogue, která je souhrnným průvodcem po komiksovém světě eskadry Rogue!

Tak neváhejte a nechte se vtáhnout do těch nejimpozantnějších vesmírných soubojů, jakých jste kdy v galaxii Star Wars mohli být svědky!

Autor obálkyDoug Wheatley
EAN9788074610455
Formát235 x 165 mm
ISBN978-80-7461-045-5
Jazykčeština
Originální názevStar Wars Omnibus: X-Wing Rogue Squadron, Volume One
Počet stran296
PřekladJitka Jeníková, Tomáš Jeník
Rok vydání2012
Typ komiksubarevný
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Star Wars Omnibus: X-wing - Eskadra Rogue

Další tituly ze skupiny: Star Wars Omnibus

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.