Vše o nákupu

Váš účet

Strážci paměti

Horory
009774
Metafora
Skladem
311 Kč349 Kčsleva 10 %

Meer Loganvou od dětství trápí hrůzné stavy. Propadá se do dávných dob a živých vzpomínek na události, jež nikdy nemohla zažít. Urputně přesvědčuje sama sebe, že je to jen šálení mysli, ale když na vlastní oči spatří starožitnou karetní kazetu, o níž se celá léta domnívala, že je jen přeludem z jejích vizí, všechno se začne hroutit.

Snad nejhorší je neodbytná vzpomínka na jistou melodii, nápěv, jejž za nic na světě nedokáže zachytit a který ji dovádí k šílenství. Záhada se poodhalí - anebo ještě víc splétá? - když se objeví dopis, který před staletími napsal sám Beethoven. Píše v něm o tajemné flétně z lidské kosti a nerozluštitelné písni... Ač se to zdá k nevíře, melodie zahraná na tento nástroj má moc navracet lidi do minulých životů.

Malachaii Samuelsovi, muži, jenž zasvětil celý život výzkumu reinkarnace, by posloužila jako vytoužený důkaz. Meer Loganové by pomohla dojít klidu a smířit se s minulostí. Někomu jinému by možná zachránila život a zdravý rozum. Snad proto po ní mnozí touží tak, že za nimi náhle zůstávají mrtví. A v podzemí vídeňské koncertní síně, kde se právě chystá velkolepý koncert filharmonie, se dějí prapodivné věci...

Autor obálkyJiří Pros
EAN9788073592554
Formát205 x 130 mm
ISBN978-80-7359-255-4
Jazykčeština
Originální názevThe Memorist
Počet stran440
PřekladBlanka Petáková
Rok vydání2011
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Strážci paměti

Další tituly ze skupiny: Reinkarnovaný

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.