Vše o nákupu

Váš účet

Temné časy

Fantasy
012002
Fantom Print
Není skladem
299 Kč
Produkt nelze momentálně koupit

Možná si myslíte, že vám osud namíchal nejslabší karty, a svou budoucnost vidíte v temných a možná ještě temnějších barvách. Hrdinové následujících příběhů vám však dokáží, že by mohlo být ještě podstatně hůř. Ne nadarmo se tato antologie jmenuje TEMNÉ ČASY. Díky ní totiž zažijete skoro na vlastní kůži dobrodružství tak temná a brutální, že se nakonec ještě rádi vrátíte ke svým všedním životům a problémů. Takže přestaňte váhat a rovnou začněte číst. Vašimi průvodci po světech temné fantastiky bude devět zkušených harcovníků, kteří se hned tak něčeho nezaleknou a nenechají vás na holičkách.

Nejprve spolu s Williamem Kingem navštívíte během úplňku nekropoli, která je dost děsivá už ve dne. Pak vás Petr Schink provede strašidelným zámkem, přičemž vyzkouší, jestli kulky z pistolí dokáží zlomit bizarní kletbu. Při čtení příběhu Lucie LUkačovičové bych doporučoval nepouštět z rukou katanu, při setkání s Martinem D. Antonínem si zase obrnit tělo, a hlavně duši, protože o ni bude mít zájem hned několik bohů. No a v případě Rastislava Webera se potvrdí stará pravda, že les dokáže být pořádně nebezpečný. Obzvláště když je to Černoles.

V druhé polovině narazíte na Mílu Lince, který coby nadaný bard předvede, že trojkombinace zpěv-víno-ženy může být stejně opojná jako nebezpečná. S Honzou Galetou vyrazíte ve vybrané společnosti na hrdinskou výpravu na draka, jen si přitom nezapomeňte krýt záda. Petra Lukačovičová vás zase provede temným podzemím, nočními kluby i podivnými chrámy při pátrání po tajemství bizarní technosekty fascinované bolestí i slastí. A nakonec přijde Franta Kotleta, aby vás dorazil svým řeznickým sekáčkem v té nejdelší, nejujetější a nejbrutálnější swingers party, jakou jste kdy zažili. Přeji příjemnou cestu. A kdybychom se už neviděli, tak si pamatujte, že ČASY JSOU ZLÉ...

Obsah:
Noc na hřbitově - Graveyard Night (William King)
Na půdě (Petr Schink)
Jazyk ohně, srdce ledu (Lucie Lukačovičová)
Pěšáci Boží (Martin D. Antonín)
Až do krve, až na kost (Rastislav Weber)
Ztracená jména (Míla Linc)
Lovci slávy (Jan Galeta)
Trny v očích (Petra Lukačovičová)
Příliš dlouhá swingers party (František Kotleta)

Autor obálkyAdam Dragon, Lukáš Tuma
Formát240 x 170 mm
ISBN978-80-7398-172-3
Jazykčeština
Počet stran384
Rok vydání2012
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Temné časy

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.