Vše o nákupu

Váš účet

Válka pláství

Sci-fi
017139
Epocha
Plástev
Skladem
239 Kč269 Kčsleva 11 %

Plástev A30 překonala díky kapitánu Kastoru Clarkovi hrozbu v podobě hnědého moru, ale nebezpečím není zdaleka konec. Oslabená plástev je lákavou kořistí pro chamtivé sousedy, kteří se slétají jak supi a neváhají využít ani těch nejodpornějších praktik. Nepříteli navíc nahrává i stihomam Hala Dorniga, mocného vládce, který ve strachu ze zrady zneužívá veškeré zdroje plástve k likvidaci politických odpůrců.
Zatímco se pláství šíří smrt a šílenství a pohybují se po ní smrtelně nebezpeční záškodníci, pokouší se inspektor Spojené rady pláství investigator MOND 092 najít řešení. Ale i on záhy zjistí, že proti lidské zlobě je bezmocný…
Zakončení série patřící k nejvýraznějším dílům české science fiction přináší nejen odpovědi na otázky položené v minulých dílech, ale především strhující děj. Kam zmizel generál Clark? Podaří se zastavit invazi armády humanizovaných trubců? Dokáže Kastor osvobodit svůj lid z pokořujícího otroctví? Jak přežijí vyhnanci z plástve na pustém skalnatém ostrůvku? A podaří se konečně porazit Cornelia Zwadu, muže schopného přizpůsobit se každému systému?

Autor obálkyJan Štěpánek
EAN9788074252501
Formát180 x 115 mm
ISBN978-80-7425-250-1
Jazykčeština
Počet stran360
Rok vydání2015
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Válka pláství

Další tituly ze skupiny: Plástev

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.