Vše o nákupu

Váš účet

Větrný zpěvák

Fantasy
003570
Argo
Není skladem
265 Kč298 Kčsleva 11 %
Produkt nelze momentálně koupit
Ve městě Aramanth je všechno jak má být. Je tu klid a pořádek, všichni jsou spokojení. Nebo skoro všichni... Stačí zrnko písku, aby promazané soukolí zaskřípalo, stačí jedno svéhlavé děvče, aby se ukázalo, že klid a pořádek taky znamená nudu a strnulost. Orlička Hathová se tomu všemu vzepře - a její malá vzpoura má nečekané následky pro celý Aramanth.

Orlička se svým bratrem-dvojčetem Střílkem a kamarádem Mumlasem se musí vydat na dlouhou pouť z rodného města, aby s nasazením vlastních životů naplnili dávnou věštbu, postavili se zlu a vrátili do Aramanthu radost.

Hrdinové knihy nejsou žádní superhrdinové, mají obyčejné lidské chyby - Orlička je trochu kousavá a paličatá, Střílek snad až příliš poddajný, Mumlas není právě chytrý - ale všichni tři současně ztělesňují vlastnosti, které autor považuje za nejcennější: lásku, obětavost, statečnost.

Nicholsonova fantasy rezignuje na snahu naplnit povinné charakteristiky žánru, autor vede postavy do úplně jiných prostředí a situací, než jaké známe od Tolkiena a jeho následovníků. Pro čtenáře je tak četba o to napínavější, překvapivější a zábavnější.

Autor obálkyPetr Sís
EAN9788072039203
Formát210 x 140 mm
ISBN80-7203-920-3
Jazykčeština
Originální názevThe Wind on Fire I.: The Wind Singer
Počet stran240
PřekladPavel Kaas
Rok vydání2007
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Větrný zpěvák

Další tituly ze skupiny: Ohnivý vítr

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.