Vše o nákupu

Váš účet

12

Plejáda
Fantasy
007276
Skladem
59 Kč
Námětem románu Williama Gladstonea 12 je dávné mayské proroctví o tom, že 21. prosince roku 2012 přijde konec světa, konec jedné civilizační éry. Podobný motiv se v literatuře i filmu objevil nejednou, ale Gladstone se rozhodl přistoupit k němu poněkud osobitějším způsobem.

V románu sledujeme životní pouť Maxe, který již od narození vykazoval velmi prazvláštní rysy. Například až do šesi let nemluvil, ale potom se zničehonic rozpovídal a již v tomto věku dokázal formulovat velmi složité myšlenky. Max měl staršího bratra Louise, který se k němu vždy choval nepřátelsky, posmíval se mu a ubližoval mu. Jak Max vyrůstal, projevoval nadání v mnoha oblastech a ve škole patřil k nejlepším.

Nejdůležitější událost v život se mu přihodila v patnácti letech, kdy s ocitl na pokraji smrti a měl velice zvláštní vidění. Zjevilo se mu dvanáct různých jmen, každé v jiné barvě. Poté, co se Maxův stav zlepší, zmocní se ho neotřesitelná jistota, že jména, která viděl, v sobě musí ukrývat nesmírnou důležitost.

Autor obálkyMartin Zhouf
Formát210 x 150 mm
ISBN978-80-87374-10-8
Jazykčeština
Originální názevThe Twelve
Počet stran208
PřekladJakub Rak
Rok vydání2010
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu 12

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.