Vše o nákupu

Váš účet

Andělé 1: Pád

Horory
Andělé
010846
Není skladem
222 Kč
Produkt již není v prodeji

Sedmnáctileté Lucindě se do internátní školy Meče & kříže vůbec nechce. Není divu: spíš než obyčejná internátní škola je to polepšovna pro mladistvé delikventy. Premiantka z prestižní novoanglické přípravky skončila v ponurém prostředí georgijských močálů kvůli úmrtí chlapce, k němuž došlo na jejím prvním (a jediném) rande v životě - úmrtí, které nedokázala uspojivě objasnit ani ona, ani policejní vyšetřování. Luce sama nechápe podivné věci, které se kolem ní odmalička dějí. Ví jen, že kdykoli se vynoří temné stíny, které nikdo jiný nevidí, vždycky dojde k něčemu strašnému.

Polepšovna je právě tak stresující a pochmurná, jak Luce předpokládala: mříže, ploty s ostnatým drátem, chátrající komplex budov se starým hřbitovem z občanské války, ale hlavně drsní spolužáci a spolužačky. Až na jednoho. Daniel Grigori upoutá její pozornost na první pohled, jenže tenhle povýšený mladík se o ni podle všeho vůbec nezajímá. Luce nechápe, proč je jí tak povědomý a co ji nutí ho neustále sledovat, hledat si o něm informace a špehovat ho. A nechápe ani to, že kdykoli se ocitne v nejakém nebezpečí, Daniel se záhadně objeví vedle ní. Navíc se o ni začne zajímat i atraktivní zelenooký Cam, který je stále neodbytnější. Matou ji i místní dívky - divoká Arriane, která se chová potrhle a nevyzpytatelně, baculatá Penn, která tak ráda strká nos do cizích věcí, nebo krásná barbína Gabe, s níž se Daniel zřejmě schází...

A pak se temné stíny z její minulosti vynoří v příšeří chodem Meče & kříže a podivné tragické nehody se začnou odehrávat i tady. Kolik spolužáků bude ještě muset zemřít, než Luce odhalí pravdu o svém osudu?

Autor obálkyFernanda Brussi Goncalves
Formát205 x 130 mm
ISBN978-80-242-3063-4
Jazykčeština
Originální názevFallen
Počet stran320
PřekladJana Jašová
Rok vydání2011
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Andělé 1: Pád

Další tituly ze skupiny: Andělé

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.