Vše o nákupu

Váš účet

Barbar Ronan

Polaris
Fantasy
Barbar Ronan
000007
Není skladem
249 Kč
Produkt již není v prodeji
Ronan - hezoun, hromotluk, hrdina. Muž s posláním. "Silná byla jeho paže, ostrý jeho meč a věhlasná pověst válečníka."

Tarl - Zásadovost, odvaha a loajalita - to jsou slova, která by ani nedovedl vyslovit. Autor Celosvětového průvodce po chlastu zdarma: "Orci jsou asi tak stejně příjemní jako tasemnice, až na to, že nemají žádné dobré stránky. A co je ještě horší, nikdy nezaplatí rundu."

Tyson - Nebojí se utkat s těmi nejmocnějšími démony, klidně si to rozdá s největšími siláky v páce a přepije i Tarla. Pouze Koťátko, pekelný oslík, dokáže Tyson přimět, aby se alespoň zamyslel nad zásadou "nejdřív měř a teprve pak udeř". Vzhledem k jeho zálibě v šunkové pizze a lidských zadcích se není co divit - Koťátko je bezpochyby síla, se kterou se vyplatí počítat.

V dobrodružství Zpívajícího meče donutí pomsta naše hrdiny postavit se samotnému Nekrosovi, vrahovi Ronanova otce, a za tím účelem se spolčit s čarodějem Antraxem, jehož schopnosti jsou jen o mále lepší než nulové (pokud ovšem dáte na názor silně vyšinutého osla). Ronan musí získat Zpívající meč a zlého čaroděje Nekrose zabít, ale jestli tím celá záležitost skončí, to ukáže až čas. Vzhledem k tomu, jak to v podobných případech chodí, se o tom dá s úspěchem pochybovat...

Smějte se z plných plic, třeba se tajně i ošklíbejte, ale buďte si jistí, že vás tito potomci Mrakoplaše a Rimmera stejně dostanou.

Autor obálkyStephen Player
Formát175 x 105 mm
ISBN80-7332-008-8
Jazykčeština
Originální názevRonan The Barbarian
Počet stran272
PřekladPetr Caha
Rok vydání2002
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Barbar Ronan

Další tituly ze skupiny: Barbar Ronan

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.