Vše o nákupu

Váš účet

Čarotepec

Fantasy
017776
Laser
Čarotepec
Skladem
288 Kč339 Kčsleva 15 %

Nicodemus Weal je v pevnosti Starhaven cvičen už od dětství. Jeho mentor, slavný čaroděj magistr Shannon, ho učí jak vytvářet kouzla pomocí magických run, jak napsané kouzlo sloupnout ze stránky a nechat je působit. Zpočátku se Nicodemus zdá být velkým příslibem, vypadá to, že by mohl být Alkyónem, čarodějem nedostižné moci, jemuž je podle proroctví předpovězeno zachránit svět.

Je tu pouze jeden problém: Nicodemus je kakograf a nedokáže reprodukovat ani jednoduché magické texty, aniž by je porouchal a přetvořil v pakouzla, která mohou mít smrtonosné následky. Nyní je mu pětadvacet, a zatímco jeho vrstevníci jsou uváděni mezi čaroděje, on je stále ještě učeň a musí se vypořádat s vědomím, že se mu nepodaří naplnit proroctví.

Ale ne všichni interpretují proroctví stejným způsobem. Existují frakce, které věří, že někdo jako Nicodemus vládne velkou silou – silou, která by mohla být použita stejně snadno v zájmu zla jako v zájmu dobra. A když jsou dva Nicodemovi spolužáci nalezeni mrtví, začíná být jasné, že některé frakce se nezastaví před ničím, dokud ho nenajdou a nepodrobí si ho.

Autor obálkyTodd Lockwood
EAN9788071933960
Formát185 x 120 mm
ISBN978-80-7193-396-0
Jazykčeština
Originální názevSpellwright
Počet stran440
PřekladRoman Tilcer
Rok vydání2015
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Čarotepec

Další tituly ze skupiny: Čarotepec

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.