Vše o nákupu

Váš účet

Crew2 č. 41

Komiksy
015744
Crew
Crew
Skladem
99 Kč149 Kčsleva 33 %

Sam a Twitch 1, 2 - Sam and Twitch 1, 2 (scénář: Brian Michael Bendis, kresba: Angel Medina)
Hned dva sešity z kultovní komiksové série ze světa Spawna! Dva odepsaní poldové vstupují do souboje se zlem, které zdaleka převyšuje jejich možnosti. Kriminálka temná tak, že proti ní je Sedmička romantickým příběhem pro dospívající dívky. Jedno z nejslavnějších děl pánů Briana M. Bendise (Powers, Daredevil) a Angela Mediny.

Všechno, co jste chtěli vědět o snech... ale báli jste se zeptat 1, 2, 3, 4, 5 - The Sandman Presents: Everything You Always Wanted to Know About Dreams... But Were Afraid to Ask 1, 2, 3, 4, 5 (scénář: Bill Willingham, kresba: Albert Monteys, Duncan Fegredo, Kevin Nowlan, Jason Little, Mark Buckingham)
První část odborné exkurze do světa Sandmana, při které vám bude dělat průvodce autor série Mýty. V krátkých komiksových povídkách se dozvíte odpovědi na všechny důležité otázky - třeba... Proč jsou sny občas černobílé? Nebo proč se opakují? Proč se vám stále zdá o šéfredaktorovi Crwe? (Dobře, na to poslední se tu odpověď nedozvíte... to se musíte zeptat svého psychiatra.)

Autor obálkyAshley Wood
EAN9786660070416
Formát295 x 210 mm
Jazykčeština
Počet stran72
PřekladDarek Šmíd, Ľudovít Plata
Typ komiksubarevný
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Crew2 č. 41

Další tituly ze skupiny: Crew

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.