Vše o nákupu

Váš účet

Démoni jsou věční (Green)

Polaris
Fantasy
005232
Skladem
222 Kč
Démoni jsou věční. Vlastně to není tak docela pravda. Jsem Drood. Eddie Drood. Jeden z těch velkých a mocných Droodů. Však víte... Droodové. To je klan, který drží nad lidmi ochrannou ruku už od chvíle, co jsme prvně slezli ze stromů. Parta tvrdě bojujících a pekelně pohledných klaďasů, kteří zahánějí ze světa démony, abyste mohli žít šťastně až do smrti. Určitě jste o nás už slyšeli...

Ne? No tak o nás uslyšíte teď.

Máme teď novou hlavu rodiny. Jelikož jsem byl tak neopatrný a odhalil jsem - a následně i zlikvidoval - spiknutí, které už příliš dlouho kazilo Droodům pověst, hodili mi celý ten rodinný podnik na krk a řekli mi, abych ho vedl. A klidně mi můžete věřit, že to není žádná legrace.

Během druhé světové války totiž Droodové uzavřeli dohodu s jistými dost nebezpečnými parchanty z jiné dimenze. Říká se jim Odporní a potřebovali jsme je, aby odtud vypráskali jiné hnusné parchanty, které si pro změnu přizvali na pomoc náckové. Ale když válka skončila, Odporní se rozhodli, že se jim náš svět líbí a že neodejdou.

My Droodové jsme to jediné, co stojí mezi nimi a vámi. Poslední naděje světa. Jenomže naneštěstí pořád ještě nemůžu věřit všem svým příbuzným a je víceméně jasné, že pokud vsadím na špatného koně, všechno půjde do kytek.

Což znamená, že svět je zase jednou v pořádném průšvihu.

Autor obálkyPaul Young
Formát175 x 105 mm
ISBN978-80-7332-137-6
Jazykčeština
Originální názevDeamons are Forever
Počet stran432
PřekladJosef Hořejší
Rok vydání2009
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Démoni jsou věční (Green)

Další tituly ze skupiny: Tajné dějiny

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.