Vše o nákupu

Váš účet

Děti paranoie

Mladá Fronta
Sci-fi
013463
Skladem
266 Kč

Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která. Vojáci této Války se skrývají mezi obyčejnými lidmi a jejich činy jsou vydávány za nehody nebo akty náhodného násilí, takže nic netušící normální lidé si ani neuvědomují brutalitu, kterou mají na očích.

Zabíjení lidí je to jediné, co kdy Joseph poznal, a ve svém oboru patří k nejlepším. Když se mu však jeden úkol nepodaří splnit, pošlou ho jeho nadřízení za trest na smrtelně nebezpečnou misi. Joseph se při ní seznámí s Marií a jeho krvavé poslání poprvé v životě ustupuje do pozadí.

Před Marií se Joseph staral jen o rozsévání smrti mezi nepřáteli, na které mu ukázali jeho nadřízení. Teď je nucen utíkat před těmi, s nimiž bojoval bok po boku, aby zachránil to, co na světě miluje ze všeho nejvíc. Spolu s tím, jak Děti paranoie dosahují svého nervy drásajícího vyvrcholení, Joseph si uvědomí, že se nemění jen jediné pravidlo: nebezpečnější než ve Válce bojovat... je z ní odejít.

Formát205 x 135 mm
ISBN978-80-204-2564-5
Jazykčeština
Originální názevChildren of Paranoia
Počet stran320
PřekladJiří Balek
Rok vydání2013
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Děti paranoie

Další tituly ze skupiny: Děti paranoie

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.