Vše o nákupu

Váš účet

Devět království

Classic
Fantasy
003434
Skladem
279 Kč
Galadinové používají Kámen světla k tomu, aby stvořili nové světy. Tento artefakt se probouzí pomocí individuálního vědomí, kolektivního nevědomí a energií přicházejících z hvězd. Projevuje se za zvláštních okolností, například když na oblohu stoupá Sedm sester. Jeho nejtranscedentálnější síly začnou působit, když se dostane do blízkosti osvícené bytosti, nebo když země vstoupí do Zlatého pásu.

Není známo, kolik Kamenů světla na světě je; možná existuje jenom jeden, který se objevuje na různých místech současně. Jednou z největších záhad Kamene světla je to, že k jednomu určitému úkolu ho může používat pouze člověk - muž, žena nebo dítě - aby přinesl posvátné světlo ostatním a probudil v každé bytosti její andělskou přirozenost. Ani archandělé Elijinové nebo Galadinové nevládnou touto konkrétní vlastností. A jen velmi málo Hvězdného lidu.

Těmito vzácnými bytostmi jsou Maitreyové, kteří se rodí každých několik tisíc let, aby se světem sdíleli své osvícení a odhlalili všechny iluze a klam. Proto se stali smrtelnými nepřáteli Morjina, Temného anděla i ostatních pánů lží...

Autor obálkyJan Patrik Krásný
Formát175 x 107 mm
ISBN80-86707-25-3
Jazykčeština
Originální názevThe Lightstone
Počet stran456
PřekladJosef Studený
Rok vydání2007
Vazbabrožovaná
Vydání1. vydání
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Devět království

Další tituly ze skupiny: Eanská sága

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.