Vše o nákupu

Váš účet

Dilbert 04: Na to, abyste přežili, nemáte dost pod čepicí

Crew
Komiksy
Dilbert
011880
Skladem
169 Kč

Tak už je to tady! Mysleli jste si, že je to jenom legrace, ale tentokrát se to Dogbertovi podařilo. Stal se svrchovaným vládcem světa. Stačilo obalamutit novináře, a podle novin se řídí kdo? No přece všichni světoví politici, kteří v OSN odhlasovali předání vlády Dilbertovu domácímu zvířeti.

Ale nebojte se, tato kniha vás nebude balamutit. Dozvíte se plnou pravdu o tom, jak Diblert vynalezl přípravek pro růst vlasů (a bohužel si ho aplikoval na celé tělo), jak pracoval v oddělení marketingu (odkud byl odvolán pro nedostatečnou konzumaci alkoholu) a jak se stal vůdcem levicové vzpoury v postkomunistické Elbonii. Také roztomilý pejsánek Dogbert sklízí úspěchy, když levně koupí Leninovo tělo nebo když pomáhá jako průmyslový špión firmám, které samy nemají dost pod čepicí. Jen ubohé kryse Ratbertovi se stále nedaří získat si Dilbertovu lásku.

Čeká na vás také celý pantheon dalších postav, jako jsou Larry King, Matka Příroda, nerozhodní soudci, finanční poradci, několik kandidátů na manažerské pozice a samozřejmě... popelář!

Autor obálkyScott Adams
EAN9788074491009
Formát230 x 210 mm
ISBN978-80-7449-100-9
Jazykčeština
Originální názevDilbert: It's Obvious You Won't Survive By Your Wits Alone
Počet stran128
PřekladFilip Škába
Typ komiksučernobílý
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Dilbert 04: Na to, abyste přežili, nemáte dost pod čepicí

Další tituly ze skupiny: Dilbert

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.