Vše o nákupu

Váš účet

Hrdinové

Polaris
Fantasy
011006
Skladem
417 Kč

Říká se, že Černý Dow zabil víc lidí než zima a na trůn Severu se vyšplhal po hoře lebek. Král Spojeného království, ten věčně žárlivý soused, nehodlá klidně přihlížet tomu, jak šplhá ještě výš. Rozkazy už byly vydány a vojska se plahočí bahnem Severu. Tisíce mužů se blíží k zapomenutému kamennému kruhu na bezcenném pahorku v bezvýznamném údolí a nesou si s sebou spoustu ostrého železa.

Šermířský mistr Bremer dan Gorst přísahal, že na tomto bojišti znovu získá svou ukradenou čest. Je tou představou tak posedlý a tak navyklý na zabíjení, že se nestará, kolik krve při tom prolije. I kdyby měla být jeho vlastní.

Prince Caldera čest nezajímá a už vůbec nemá v úmyslu se nechat zabít. Jediné, po čem touží, je moc a řekne jakoukoliv lež, použije každý trik a podrazí třeba všechny své přátele, aby jí získal víc. Alespoň dokud o ni nebude muset bojovat sám.

Curnden Dávivec je poslední čestný muž na Severu a život válečníka mu nepřinesl nic než opuchlé klouby a pocuchané nervy. Už mu sotva záleží na tom, kdo zvítězí, chce jen dělat správné věci. Ale jak poznat, které to jsou, když svět kolem něj zmírá v plamenech?

Ve třech krvavých dnech bitvy rozhodnou o osudu Severu. Ale jelikož jsou obě strany prolezlé intrikami, hloupostí, řevnivostí a malichernou žárlivostí, je velmi nepravděpodobné, že o něm bude rozhodovat čistota srdce nebo i síla paží...

Autor obálkyLaura Brett
Formát200 x 130 mm
ISBN978-80-7332-177-2
Jazykčeština
Originální názevThe Heroes
Počet stran552
PřekladOlga Machačová
Rok vydání2011
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Hrdinové

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.