Vše o nákupu

Váš účet

Jak lvové

Sci-fi
017775
Epocha
Skladem
266 Kč299 Kčsleva 11 %

Svět monstrózních plechových korábů a kráčejících parních strojů, ale i nebetyčných věží mistrů metafysiky a temných pralesů obydlených mytickými monstry. Svět městských slumů zalidněných tisícihlavou hydrou chudoby. Svět, který na svých bedrech drží trolí otroci - zrůdné produkty průmyslových laboratoří Líhně. V takovém světě potřebujete na obranu před zlem profesionála. Někoho jako je Fastynger van Hauten.
Znáte ho jako floutka, pistolníka a tak trochu lumpa z knihy Století páry. Teď však chce Fasty jen přežít další den, vydělat trochu peněz a ochránit děcko, které je možná něco víc, než jen další válečný sirotek.
Ozvěny našich činů se nám vrací. Někdy jim to trvá vteřiny, jindy celá staletí. To má zjistit Fastynger i jeho svěřenec. Z hlubin staletí i z dob ne tak vzdálených se sbírají síly, které hrozí rozmetat na kusy křehkou rovnováhu, do které se na kratičký okamžik usadily šíleně rozhoupané misky vah osudu. Kdo a proč chce zabít malého kluka? A nebylo by nakonec lepší, kdyby se mu to povedlo? Fastynger si to nemyslí a věřte mi, jeho nechcete naštvat.

Autor obálkyJan Doležálek
EAN9788074252709
Formát200 x 125 mm
ISBN978-80-7425-270-9
Jazykčeština
Počet stran392
Rok vydání2015
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Jak lvové

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.