Vše o nákupu

Váš účet

Jak zacházet s nemrtvými

Argo
Horory
011665
Skladem
319 Kč

Polovina srpna 2002. Po dlouhé, úmorné vlně veder všechny obyvatele Stockholmu trápí nesnesitelná bolest hlavy. Jako by město pokrývalo podivné elektrické pole - nedají se zhasnout světla ani vypnout elektrické přístroje. Obyvatelé propadají panice. Cosi visí ve vzduchu. Jenže najednou se všechno vrátí k normálu. Zdánlivě se nic nestalo, nebo že by přece jen?

Gustav Mahler, novinář v důchodu, ztratil po smrti milovaného vnuka chuť do života, nic ho netěší a nezajímá. Najednou mu zavolá starý známý z Danderynské nemocnice. Stalo se prý něco strašného - mrtví v nemocniční márnici náhle ožívají. Mahler to pokládá za hloupý žert, ale přesto se na místo vypraví...

Švédský prozaik John Ajvide Lindqvist si tentokrát pohrává s klasickým hororovým motivem zombií. V Lindqvistově podání však oživlé mrtvoly nejsou žádná strašidelná masožravá monstra, ale ztrápené bytosti, které chtějí, jako každý z nás, jen jediné: vrátit se domů. Jak zacházet s nemrtvými je mrazivým hororem se vším všudy a zároveň dojemným příběhem o lásce, která se dokáže vzepřít samotné smrti.

Autor obálkyViktor Kopasz
Formát210 x 150 mm
ISBN978-80-257-0607-7
Jazykčeština
Originální názevHanteringen av odöda
Počet stran328
PřekladJana Holá
Rok vydání2012
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Jak zacházet s nemrtvými

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.