Vše o nákupu

Váš účet

Kouzelné království Landover 2: Černý jednorožec

Classic
Fantasy
000279
Skladem
199 Kč
Landover - kouzelný ostrov plný dobrodružství zachráněný z mlh času, domov rytířů a poddaných, draků a panen, kouzelníků a čarodějů - a právě toto místo získal Ben Holiday za jeden milion dolarů od čaroděje Meekse na docela obyčejný inzerát v katalogu. Netušil, že si tím podepisuje rozsudek smrti. Právo na trůn musel vybojovat až ve vražedném souboji a v mnoha nebezpečích o nichž se inzerát již nezmiňoval. Nakonec se mu podaří uzavřít Meeksovi cestu zpátky ze Země do království.

Po nějaké době však začínají Bena sužovat zlé sny. Vše nasvědčuje tomu, že jeho přítel a společník v advokátní kanceláři je v nebezpečí. Rozhodne se vrátit na Zemi. Netuší, že na něho Meeks nastražil past. Jako drobný hmyz se čaroděj vrací spolu s Benem do Kouzelného království. Podvodem získává magický medailon a Bena začaruje. Sám se proměňuje v ladoverského krále, který se mezitím, nepoznán přáteli, stává psancem.

Avšak... ještě je tady mluvící kočka, ať už je čímkoli... Kam se také ztratila víla - a kde může najít tajemného černého jednorožce?

Autor obálkyKeith Parkinson
Formát175 x 105 mm
ISBN80-86139-21-2
Jazykčeština
Originální názevThe Magic Kingdom Of Landover: The Black Unicorn
Počet stran340
PřekladSimona Teichmanová
Rok vydání1999
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Kouzelné království Landover 2: Černý jednorožec

Další tituly ze skupiny: Kouzelné království Landover

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.