Vše o nákupu

Váš účet

Křišťálová lebka

Fantasy
004103
Jota
Skladem
292 Kč328 Kčsleva 11 %
"Je to jen kus kamene, Stello, nic víc. Kvůli nějakému kameni přece nestojí za to zemřít."

Až na to, že to jen tak obyčejný kus kamene není. Je to křišťálová lebka v životní velikosti zhotovená Mayi, aby zachránila svět před zkázou, modrý safír tak dokonalý a tak mocný, že lidé po staletí byli ochotni zabíjet, a zabíjeli, aby se ho zmocnili či aby ho zničili. Nyní se o tom přesvědčila i Stella a někdo už se ji pokusil zabít. Stella a její partner Kit jsou pronásledováni - ale kým?

Mayské proroctví praví, že pokud se třináct lebek, které již existují, na konci časů nespojí, svět skončí 21. prosince 2012. Již čtyřikrát byl život na zemi zničen: vodou a ohněm, zemětřesením a bouří. Pátý věk má skončit destrukcí lidského tvoření a existuje jen jedna šance, jak tomu zabránit.

Ale nepřítel je pevně odhodlán svět zničit. Stella a Kit se pokoušejí rozluštit staré Owenovy deníky. Jejích pátrání je zavede z akademického prostředí Cambridgeské univerzity do divoké anglické přírody, kde odpradávna stojí kamenné kruhy. Oba vědí, že čas je proti nim, a zbývá jen několik dní - ba hodin - aby přišli na kloub tajemství a zachránili svět.

Autor obálkyRené Senko
EAN9788072175598
Formát215 x 145 mm
ISBN978-80-7217-559-8
Jazykčeština
Originální názevThe Crystal Skull
Počet stran376
PřekladJan Kozák
Rok vydání2008
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Křišťálová lebka

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.