Vše o nákupu

Váš účet

Křišťálová lebka

Jota
Fantasy
004103
Skladem
292 Kč
"Je to jen kus kamene, Stello, nic víc. Kvůli nějakému kameni přece nestojí za to zemřít."

Až na to, že to jen tak obyčejný kus kamene není. Je to křišťálová lebka v životní velikosti zhotovená Mayi, aby zachránila svět před zkázou, modrý safír tak dokonalý a tak mocný, že lidé po staletí byli ochotni zabíjet, a zabíjeli, aby se ho zmocnili či aby ho zničili. Nyní se o tom přesvědčila i Stella a někdo už se ji pokusil zabít. Stella a její partner Kit jsou pronásledováni - ale kým?

Mayské proroctví praví, že pokud se třináct lebek, které již existují, na konci časů nespojí, svět skončí 21. prosince 2012. Již čtyřikrát byl život na zemi zničen: vodou a ohněm, zemětřesením a bouří. Pátý věk má skončit destrukcí lidského tvoření a existuje jen jedna šance, jak tomu zabránit.

Ale nepřítel je pevně odhodlán svět zničit. Stella a Kit se pokoušejí rozluštit staré Owenovy deníky. Jejích pátrání je zavede z akademického prostředí Cambridgeské univerzity do divoké anglické přírody, kde odpradávna stojí kamenné kruhy. Oba vědí, že čas je proti nim, a zbývá jen několik dní - ba hodin - aby přišli na kloub tajemství a zachránili svět.

Autor obálkyRené Senko
Formát215 x 145 mm
ISBN978-80-7217-559-8
Jazykčeština
Originální názevThe Crystal Skull
Počet stran376
PřekladJan Kozák
Rok vydání2008
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Křišťálová lebka

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.