Vše o nákupu

Váš účet

Kroniky Amberu 07: Pokrevenstvo Amberu

Fantasy
016039
Classic
Amber
Skladem
213 Kč239 Kčsleva 11 %

Boj mezi Dvory Chaosu a říší Amberu trvá! Krevní msta otců se přenáší na syny. Merlin, syn Corwina, nemá souzen klidný život ve stínu Země. Ačkoli v jeho tepnách proudí stejným dílem krev Amberu i krev Chaosu, je to on, kdo by měl zachránit Amber ve chvíli další osudové zkoušky.

Po velké bitvě mezi Ambeřany a Chaosany se život říše ustálil. Jednorožcem vyvolený král Random vyniká spíše rozumem než bojechtivostí. Divocí princové a princezny Amberu po vyčerpávajícím boji o vše přijali jeho osvícenou vládu. Corwin, jenž v nejvypjatější chvíli vytvořil nový Vzor a zabránil tak silám Chaosu pohltit Amber, zmizel. Snad zemřel, snad zešílel a bloudí Stínem.

Nikdo, ani jeho syn, o něm nemá zpráv. Snad se opakuje historie krále Oberona, legendárního stvořitele Amberu. I ten opustil říši, kterou stvořil. Objevil se v ní až v okamžiku zkoušky a při pokusu obnovit Vzor zemřel.

Avšak Merlin není uchazečem o trůn, je levobočkem bez titulu prince, a tedy by neměl nikomu překážet. Proč tedy někdo usiluje o jeho život? Proč je nadaný počítačový teoretik s pozemským jménem Merle Corey vystavován zničujícím útokům magických sil? Je za tím Merlův projekt superpočítače, který by mohl změnit svět? Anebo snad intrika některého z Ambeřanů? Možná státní zájem říše Chaosu, odkud pochází Merlova matka Dara.

Merlin zdědil otcovu neústupnost, sílu a suchý humor. Z Chaosu má dar vládnout magií. Ve všech možných světech by neměl být nepřítel, který by se mu mohl rovnat. A přesto se mu jeden pozemšťan vyrovná.

Merle nepochází ze Země a Luke také ne. Nakonec se střetávají a jejich pravá totožnost se odkrývá. Boj pokračuje. Brandův syn je rozhodnut vykonat na všech Ambeřanech nemilosrdnou a ukrutnou pomstu.

Autor obálkyJon Sulivan
EAN9788074790416
Formát215 x 145 mm
ISBN978-80-7479-041-6
Jazykčeština
Originální názevThe Chronicles of Amber 07: The Blood of Amber
Počet stran216
PřekladTom Lockenbauer
Rok vydání2014
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Kroniky Amberu 07: Pokrevenstvo Amberu

Další tituly ze skupiny: Amber

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.