Vše o nákupu

Váš účet

Temné uličky

Polaris
Fantasy
006815
Skladem
213 Kč
Kráčejí temnými uličkami, kam nikdo jiný nechodí, berou i práci, kterou by nikdo jiný nevzal a když máte problém - a prachy - postarají se o to. Samozřejmě, jestli ten váš problém zahrnuje vzteklé vlkodlaky, prokleté artefakty, zombie, vetřelce z jiných dimenzí a jiné "neobvyklé" okolnosti, může vás to stát o něco víc...

Nejlepší paranormální detektivové se konečně ocitají v jediném svazku, ve čtyřech novelách a čtyřech úplně nových případech.

Jim Butcher přichází s příběhem, ve kterém je Harry Dresden - jediný profesionální čaroděj v Chicagu - zatažen do temného tajemství někoho, kdo nechce, aby přežil.

John Taylor, nejlepší soukromý detektiv prohnilého srdce Londýna známého jako Noční strana, má šikovné nadání - dokáže najít cokoliv. Ale nalézt ztracenou paměť zoufalé ženy se může ukázat být problematičtější, než se na první pohled zdá - jak se můžete přesvědčit v povídce Simona R. Greena.

Šedochodec Harper Blainová Kat Richardsonové se uvolní doručit na Den mrtvých do Mexika zdánlivě nevinnou zásilku a než se naděje, je až po krk namočená v temných rodinný tajemstvích a pomstě mrtvých.

Říkali mu Noe a žil mezi námi celá staletí. Nyní je mrtvý a Remy Chandler, padlý anděl sídlící v Bostonu a živící se jako detektiv, má v novele Thomase E. Sniegoského zjistit kdo nebo co ho zabilo.

Obsahuje novely:
Válečník - The Warrior (Jim Butcher)
Rozdíl, na kterém po čertech záleží - The Difference A Day Makes (Simon R. Green)
Třetí smrt hliněného psíčka - The Third Death of the Little Clay Dog (Kat Richardson)
Noemovi sirotci - Noah's Orphans (Thomas E. Sniegoski)

Autor obálkyChris McGrath
Formát175 x 105 mm
ISBN978-80-7332-150-5
Jazykčeština
Originální názevMean Streets
Počet stran304
PřekladJosef Hořejší
Rok vydání2010
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Temné uličky

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.