Vše o nákupu

Váš účet

Legenda o Camelotu 1: Kouzlo grálu

Plejáda
Fantasy
012626
Skladem
266 Kč

Dulak je sirotek, který však tu a tam nahlédne do hradní kuchyně Camelotu, kde vládne podivínský kuchař Dagda, důvěrný rádce krále Artuše. Jeho život je prostý a plný ústrků ze strany svého pěstoun i neurvalých výrostků, kterým rytířský étos nic neříká. Dulakův život se ale začíná měnit, když se setká s chladným a bezcitným, leč charismatickým sirem Mordredem, jehož zločinné plány nenechávají nikoho na pochybách, že Camelot čeká těžký zápas o existenci.

Hostinec navštíví krásná dívka, lady Gwinneth, provdaná za krále Uthera, a okouzluje Dulaka svou bezprostředností a čirým půvabem. Mordred se ve spolku s divokými Pikty chystá k útoku, ale plány mu nevycházejí tak, jak si předtavoval. Na scénu vstupuje skvělý rytíř Lancelot a několikrát zasahuje na pomoc Utherovi a Artušovi. A přece se zdá, že síly dobra a zla nejsou v rovnováze; za Morderedovými tahy se musí skrývat černá magie. Ale nikdo netuší, že její srdce je tak blízko...

Dulak nemůže spoléhat na nikoho, jen sám na sebe. Ale nejprve bude muset zjistit, na jaké straně v nadcházejícím konfliktu stojí.

Autor obálkyMartin Zhouf
Formát210 x 150 mm
ISBN978-80-7463-013-2
Jazykčeština
Originální názevDie Legende von Camelot 1: Gralszauber
Počet stran272
PřekladIvana Krausová
Rok vydání2012
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Legenda o Camelotu 1: Kouzlo grálu

Další tituly ze skupiny: Legenda o Camelotu

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.