Vše o nákupu

Váš účet

Mass Effect 1: Zjevení

Fantom Print
Sci-fi
Mass Effect
005116
Skladem
269 Kč

Každé vyspělé společenství v galaxii je závislé na technologii Proteanů, prastaré rase, která zmizela před padesáti tisíci lety. Po objevení skladiště proteanské technologie na Marsu v roce 2148, se lidstvo vydalo ke hvězdám a snaží si vydobýt postavení v obrovské galaktické komunitě.

Na samé hranici kolonizovaného vesmíru zkoumá poručík David Anderson trosky tajné výzkumné stanice, kterou napadli neznámí žoldáci. Doutnající ruiny jsou posety těly a ve vzduchu se vznáší nezodpovězené otázky. Kdo najal žoldáky a z jakého důvodu? A kde je Kahlee Sandersová, mladá vědkyně, která záhadně ze základny zmizela těsně před tím, než byli její kolegové vyvražděni?

Sandersová je klíčem k rozluštění všech záhad. Jenže tento klíč kromě Andersona hledá i elitní turianský agent - Spektra - Saren, jehož metody si v ničem nezadají se Skarrem, brutálním kroganským nájemným zabijákem, který je rovněž Sandersová na stopě. Andersonovy šance jsou mizivé, ale pokud selže, je osud lidstva zpečetěn. A možná i celé galaxie...

Autor obálkyBioWare
Formát168 x 110 mm
ISBN978-80-7398-158-7
Jazykčeština
Originální názevMass Effect: Revelation
Počet stran288
PřekladJiří Matyskiewicz
Rok vydání2012
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Mass Effect 1: Zjevení

Další tituly ze skupiny: Mass Effect

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.