Vše o nákupu

Váš účet

Město padlých andělů

Fantasy
015389
Není skladem
320 Kč
Produkt již není v prodeji

Velká válka skončila, šestnáctiletá Clary Frayová se vrátila do New Yorku a budoucnost se zdá být růžová. Prochází výcvikem, aby se mohla stát dobrou lovkyní stínů a používat své jedinečné nadání. Její matka se vdává za svoji životní lásku. Mezi podsvěťany a lovci stínů vládne mír. A co je nejdůležitější, Clary konečně chodí s Jacem.

Nic ale není bez kazu.

Někdo vraždí lovce stínů, kteří patřili do Valentýnova Kruhu, a vytváří tak mezi podsvěťany a lovci stínů napětí, jež by mohlo vést k druhé krvavé válce. Claryin nejlepší kamarád Simon jí nemůže pomoci. Jeho matka totiž právě zjistila, že je upír, a vyhnala ho z domu. Všude, kam se vrtne, se ho někdo snaží přetáhnout na svoji stranu a získat prospěch z kletby, která mu ničí život. Aby dosáhli svého, jsou zájemci o Simonovu přízeň ochotní udělat téměř cokoli. Zároveň Simon chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, z nichž ani jedna nemá tušení o té druhé.

Když se jí Jace začně bez vysvětlení vzdalovat, Clary se rozhodne přijít na kloub tajemství, z něhož se stane její největší noční můra. Uvedla totiž do pohybu sled událostí, které by ji mohly připravit o všechno, co miluje.

Autor obálkyEmil Křižka
Formát200 x 130 mm
ISBN978-80-242-4229-3
Jazykčeština
Originální názevThe Mortal Instruments 4: City of Fallen Angels
Počet stran384
PřekladEva Maršíková
Rok vydání2014
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Město padlých andělů

Další tituly ze skupiny: Nástroje smrti

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.