Vše o nákupu

Váš účet

Pensylvánský upír

Naše vojsko
Horory
007913
Skladem
200 Kč

Všechny oficiální zprávy tvrdí, že jsou mrtví - vyhubení od konce osmdesátých let minulého století, kdy federál jménem Arkeley chytil posledního upíra v boji na život a na smrt, který ho málem zabil. Ale důkazy hovoří jinak.

Když státní policistka Caxtonová zavolá FBI o pomoc uprostřed noci, je to Arkeley, kdo je přidělen k případu. Kdo jiný? Stejně takové volání očekával. Jistě, že již uplynulo mnoho let od doby, kdy se odehrál poslední atak upírů. Jenže Arkeley ví to, co většina lidí ne. Zbývá ještě jeden. Rozkládající se upírka v opuštěné léčebně kuje pikle a hraje o čas způsobem, jenž je vyhrazen pouze nemrtvým.

V tomto případě se Caxtonová pohybuje na neznámé půdě a je tudíž plna obav. Federál však nekompromisně trvá na tom, že existuje jen jediné východisko. Nejhorší ze všeho je však pocit, že upíři chtějí víc než jen její krev. Touží po ní z důvodu, o němž sama nemá ani ponětí. Z důvodu, který zná její sfingu připomínající partnerka, jež o něm mlčí. Z důvodu, který musí objasnit, anebo při tom zemřít.

Zbývá pouhých 13 kulek mezi Caxtonovou, Arkeleyem a upíry. Třináct kulek mezi námi - žijícími, a jimi - prokletými.

Autor obálkyJindřich Procházka
Formát230 x 160 mm
ISBN978-80-206-1125-3
Jazykčeština
Originální název13 Bullets
Počet stran240
PřekladVladimír Čort
Rok vydání2010
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Pensylvánský upír

Další tituly ze skupiny: Laura Caxtonová

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.