Vše o nákupu

Váš účet

Perry Rhodan - Hvězdný oceán 025: Zvláštní agent 707

Sci-fi
003675
MoBa
Není skladem
50 Kč
Produkt nelze momentálně koupit
Rok 1332 n.g.l. je pokračováním katastrofického roku 1331, aniž by se projevilo nějaké zlepšení: galaktické velkoříše Arkonidanů a Pozemšťanů na sebe dál míří zbraněmi nejtěžšího kalibru, ba už několik desetiletí hrozí, že se nanejvýš citlivý hvězdný sektor Hayok stane epicentrem nové války. A za těchto okolností zmizí Perry Rhodan a Atlan v hvězdném oceánu Jamondi.

Veškeré galaktické civilizace stále ještě trpí poruchami všech přístrojů na hyperenergetické bázi. K tomu se přidávají problémy, které nelze ani dost dobře zařadit: doslova odnikud se náhle vynořili zdánlivě neškodní Šoaakové. A stejně nečekaně se na Zemi vytváří nové náboženství: apokalyptický kult boha Gon-Orbhona.

Ale zatímco toto byly spíš "vnitřní problémy", zahraničně politické záležitosti ohrožují mír mnohem bezrostředněji: uprostřed hvězdného archipelu Hayok v utajené pozemšťanské pevnosti uvízli Gucky, Icho Tolot a syn Perryho Rhodana Kantiran. Co tady ale mohou být platni? A co když budou odhaleni? Co když někdo zradí? To jsou otázky, které si klade celá posádka pevnosti - mezi nimi i zvláštní agent 707...

Formát225 x 155 mm
Jazykčeština
Originální názevPerry Rhodan - Der Sternenozean: Spezialagent 707
Počet stran64
PřekladFrantišek Ryčl
Rok vydání2007
Vazbasešitová
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Perry Rhodan - Hvězdný oceán 025: Zvláštní agent 707

Další tituly ze skupiny: Perry Rhodan - Hvězdný oceán

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.