Vše o nákupu

Váš účet

Perry Rhodan - Hvězdný oceán 056: Distanční stopa

MoBa
Sci-fi
007580
Není skladem
59 Kč
Produkt již není v prodeji
Roku 1332 n.g.l. vypadá situace pro lidstvo vskutku nepřehledně: protože po takzvaném hyperimpedančním šoku se zhroutilo spojenectví mezi příliš vzdálenými planetami a je třeba je namáhavě teprve znovu navazovat, nemá Země příliš jistotu, jak to vypadá v jiných oblastech vesmíru.

To pociťují na vlastní kůži také posádky oněch kosmických lodí, jež byly jménem lidstva vyslány na cestu do vzdálených oblastí Galaxie. Zatímco se Richard Burton pod velením Reginalda Bulla chystá proniknout do Velkého Magellanova oblaku, průzkumné lodě Pozemšťanů pronikají do hvězdného oceánu Jamondi. Ten byl dosud uzavřen oproti zbytku vesmíru v něčem na způsob kapsle, ale nyní se vrací do normálního prostoru.

Pozemšťané pod velením Juliana Tifflora současně doufají, že navážou přímý kontakt s Perry Rhodanem a Atlanem. Oba někdejší Rytíři Hlubiny jsou totiž už delší dobu ztraceni v hvězdném oceánu, aniž by kdokoli na zemi věděl, jestli jsou ještě naživu.

Ovšem Pozemšťané nemohou tušit jednu věc: Perry Rhodan a Atlan zkoumají spolu se svými novými přáteli tajemný fenomén, který se nazývá DISTANČNÍ STOPA....

Autor obálkyAlfred Kelsner
Formát225 x 155 mm
ISBN978-80-243-4090-6
Jazykčeština
Originální názevPerry Rhodan: Der Sternenozean Bd. 056: Die Distanzspur
Počet stran64
PřekladFrantišek Ryčl
Rok vydání2010
Vazbasešitová
Vydání1. vydání
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Perry Rhodan - Hvězdný oceán 056: Distanční stopa

Další tituly ze skupiny: Perry Rhodan - Hvězdný oceán

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.