Vše o nákupu

Váš účet

Perverzní páprda

Crew
Komiksy
028470
Skladem
279 Kč

Ty jeden/jedna úchyláku/úchylačko!

Kdepak, nemusíte se ohlížet přes rameno, to mluvíme opravdu na vás! Na vás, kteří jste se nechali navnadit nemravným názvem tohoto svěžího dílka, na vás, kteří jste po něm chmátli, hltavě, s oroseným čelem, třesoucíma se rukama a slinou v koutku úst… Na vás, kteří jste nepochybovali, že uvnitř najdete orgie nemravnosti, chlípnosti a prostopášnosti, do kterých se budete moct bez uzardění ponořit! A víte vy co? Nemusíte se vůbec stydět, protože jste se trefili!
Až na to, že ta slinotvorná zhýralost bude jen plodem vaší fantazie zavlečené do šíleného blouznění neodolatelnou kresbou velikého Gotliba, krále ledového a rafinovaného humoru. Takže se na postaršího protagonistu nezlobte. Vždyť jsme všichni/všechny tak trochu perverzní páprdové/páprdy.

Komiks Perverzní páprda vychází k pětadvacátým narozeninám Nakladatelství CREW. Vydavatelé tak vzdávají čest své zvrácené minulosti, neboť tenhle komiks se objevoval v prvních číslech magazínu CREW... a teď si ho čtenáři konečně mohou přečíst v kompletní podobě!

Autor obálkyMarcel Gotlieb
Formát310 x 235 mm
ISBN978-80-7679-198-5
Jazykčeština
Originální názevPervers Pépère
Počet stran64
PřekladRichard Podaný
Rok vydání2022
Typ komiksučernobílý
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Perverzní páprda

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.