Vše o nákupu

Váš účet

Pochod ke hvězdám

Wales
Sci-fi
005253
Není skladem
399 Kč
Produkt již není v prodeji
Princ Roger Ramius Sergej Čang MacClintock má za sebou skutečně příšerný rok.

Nejen, že byl rozmazleným princátkem, kterému nikdo nedůvěřoval a s nímž nikdo nechtěl mít nic společného... Nejen, že byl vyslán na zbytečnou diplomatickou misi - čili byl prostě odstraněn z cesty - v doprovodu mariňáků, kteří ho nenáviděli a pohrdali jím... Nejen, že byl prohlášen za mrtvého a téměř rok strávil na pekelné planetě, kde se musel společně s těmi samými mariňáky probíjet zástupy krvelačných bytostí, vražedných domorodců i neustálými dešti, aby se dostal do vesmírného přístavu... který byl však v rukou nejhoršího nepřítele Impéria...

Jako by to všechno nebylo dost, zjistil, že jeho osudem je stát se princem-válečníkem; jeho vojáci se o tom také přesvědčili. Princem, jenž je navíc mučen výčitkami svědomí za smrt téměř stovky mariňáků... za smrt, která byla jen důsledkem nesmyslných politických her.

Ale ani Roger, ani jeho mariňáci, ani jejich spojenci netuší, že bitva o opuštění Marduku je pouze začátkem. A princ už bude mít brzy příležitost promluvit si s císařovnou - svou matkou. Ale to nic. Protože galaxie ještě neví, že obdrží čerstvý důkaz pravdivosti již dávno známého pravidla: Není radno si začínat s MacClintockovými.

Autor obálkyPatrick Turner
Formát165 x 110 mm
ISBN978-80-86939-30-8
Jazykčeština
Originální názevMarch to the Stars
Počet stran544
PřekladJakub Marek
Rok vydání2009
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Pochod ke hvězdám

Další tituly ze skupiny: Pochod vnitrozemím

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.