Vše o nákupu

Váš účet

Poslední argument králů

Fantasy
006202
Polaris
Skladem
373 Kč419 Kčsleva 10 %
Logena Devítiprsťáka už možná čeká jeho poslední bitva, ale ta bude stát opravdu za to. Po celém Severu zuří boje, král Seveřanů se pořád drží a zastavit ho může jen jediný člověk. Jeho nejstarší přítel, jeho nejstarší nepřítel: je čas, aby se Krvavá devítka vratil domů.

Je tolik nadřízených a tak málo času. Představený Glokta vede úplně jinou válku. Tajnou bitvu, ve které není nikdo v bezpečí a ve které se nedá nikomu věřit. A protože jeho dny s mečem v ruce jsou už dávno ty tam, je velké štěstí, že dokáže tak účinně využít zbraně, které mu zůstaly: výhružky, vydírání a mučení.

Jezal dan Luthar se rozhodl, že honba za slávou je příliš bolestivý podnik a obrátil se zády ke kariéře vojáka kvůli prostému životu se ženou, kterou miluje. Ale i láska může být bolestivá a sláva je zvyk, který se nestydí připlížit se ke člověku, když ho nejmíň čeká.

Král Spojeného království leží na smrtelné posteli, rolníci se bouří a šlechta se rve o jeho korunu. Nikdo nevěří, že stín války by mohl padnout i na samo srdce království. Jenom první z mágů má svůj plán jak zachránit svět - ostatně jako vždycky - ale tentokrát je to velmi riskantní. A žádné riziko není tak strašlivé jako porušení prvního zákona...

Autor obálkyLaura Brett
EAN9788073321475
Formát200 x 130 mm
ISBN978-80-7332-147-5
Jazykčeština
Originální názevThe First Law: Book Three - Last Argument of Kings
Počet stran592
PřekladOlga Machačová
Rok vydání2009
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Poslední argument králů

Další tituly ze skupiny: První zákon

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.