Vše o nákupu

Váš účet

Poslední argument králů

Polaris
Fantasy
006202
Skladem
373 Kč
Logena Devítiprsťáka už možná čeká jeho poslední bitva, ale ta bude stát opravdu za to. Po celém Severu zuří boje, král Seveřanů se pořád drží a zastavit ho může jen jediný člověk. Jeho nejstarší přítel, jeho nejstarší nepřítel: je čas, aby se Krvavá devítka vratil domů.

Je tolik nadřízených a tak málo času. Představený Glokta vede úplně jinou válku. Tajnou bitvu, ve které není nikdo v bezpečí a ve které se nedá nikomu věřit. A protože jeho dny s mečem v ruce jsou už dávno ty tam, je velké štěstí, že dokáže tak účinně využít zbraně, které mu zůstaly: výhružky, vydírání a mučení.

Jezal dan Luthar se rozhodl, že honba za slávou je příliš bolestivý podnik a obrátil se zády ke kariéře vojáka kvůli prostému životu se ženou, kterou miluje. Ale i láska může být bolestivá a sláva je zvyk, který se nestydí připlížit se ke člověku, když ho nejmíň čeká.

Král Spojeného království leží na smrtelné posteli, rolníci se bouří a šlechta se rve o jeho korunu. Nikdo nevěří, že stín války by mohl padnout i na samo srdce království. Jenom první z mágů má svůj plán jak zachránit svět - ostatně jako vždycky - ale tentokrát je to velmi riskantní. A žádné riziko není tak strašlivé jako porušení prvního zákona...

Autor obálkyLaura Brett
Formát200 x 130 mm
ISBN978-80-7332-147-5
Jazykčeština
Originální názevThe First Law: Book Three - Last Argument of Kings
Počet stran592
PřekladOlga Machačová
Rok vydání2009
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Poslední argument králů

Další tituly ze skupiny: První zákon

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.