Vše o nákupu

Váš účet

Pouť mrtvého 2: Království mrtvých

Fantasy
024019
Fantom Print
skladem
254 Kč299 Kčsleva 15 %

Nespočet hráčů by se na mnoho let zadlužilo, aby mohlo v rolích válečníků, mágů nebo lupičů drancovat kobky, kosit mrtvé a získávat kouzelné předměty, na místě, kde smrt znamená jen jedno z mnoha vzkříšení. Ale jeden z nich by udělal všechno proto, aby mohl být zase jen obyčejným člověkem a prožívat všední dny ve světě, kde smrt znamená konec a násilí má své neodčinitelné důsledky.

Hlína. Tráva. Křoví. Zatažené nebe. Jedna z mnoha formulací při vzkříšení, která se jako stříbrná nit vine příběhem. Ne už tak často jako v předcházejících dobrodružstvích, protože z role snadné kořisti vyleveloval nemrtvý John na pozici obávaného lovce. Pro našeho sympatického lotra už jsou smrt a vzkříšení jen součástí strategie jak obelstít obávané soupeře. Ti si totiž pro něj připravili řadu nemilých překvapení a předem nelze určit, kolik žolíků se šklebící se lebkou ještě vytasí z rukávů.

Nemrtvý: Postoupil jsi o úroveň výš!

Lotr: Postoupil jsi o úroveň výš!

Čtenář: Postoupil jsi o úroveň výš!

Příběh není ale tak přímočarý, jak se zdá. Jeden quest otvírá cestu k dalšímu, ale zdánlivý úspěch se může snadno změnit v prohru, stejně jako nepřítel ve spojence. Skutečný svět do virtuálního prolíná daleko více a stává se nástrojem těch, kdo tahají za nitky. A jak se zdá, Jon Doe není jediný, komu jde o víc než jen získat legendární lup střežený hordami nemrtvých.

Autor obálkyVladimir Manyukhin
Formát205 x 145 mm
ISBN978-80-7594-058-2
Jazykčeština
Originální názevKingdom of the Dead
Počet stran288
PřekladMartin Kapalka
Rok vydání2020
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Pouť mrtvého 2: Království mrtvých

Další tituly ze skupiny: Pouť mrtvého

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.