Vše o nákupu

Váš účet

Předobjednávky

Předobjednávky tvoří zvláštní skupinu zboží. Toto zboží není v době objednání k dispozici a údaje o něm, včetně uvedené ceny a předpokládaného data dostupnosti, vycházejí z informací poskytnutých výrobcem.

U takto označeného zboží vždy vidíte předpokládanou cenu a předpokládané datum dostupnosti. Oba tyto údaje se mohou v průběhu času změnit, nikdy je ale neměníme jednostranně. Pokud ke změně těchto údajů dojde, budeme Vás kontaktovat a odsouhlasíme si, zda-li na objednávce trváte i za nových podmínek.

Postup zpracování objednávek:

  1. Odešlete nám předobjednávku
  2. Objednané zboží pro Vás rezervujeme a úspěšnou rezervaci u výrobce / distributora Vám oznámíme e-mailem
  3. Čekáme začátek distribuce předobjednaného produktu
  4. V okamžiku naskladňování produktu (ještě před jeho odesláním na Vaši adresu) Vám zašleme informační e-mail. V tomto bodě je třeba z Vaší strany zkontrolovat, že se za dobu čekání na produkt nezměnila dodací adresa.
  5. Předobjednávku vyexpedujeme a dále již vše probíhá stějně jako s běžnou objednávkou.

V případě předobjednávek doporučujeme dodržovat následující doporučení:

  • objednávejte pouze zboží, o které máte zájem
  • důkladně zvažte kombinaci předobjednávkových položek s položkami, které jsou skladem
  • nebojte se s námi komunikovat
  • rozdělení nebo sloučení objednávek je možné, pokud o tomto požadavku budeme včas vědět


 

Časté dotazy k předobjednávkám

Bude moje objednávka expedována až v okamžiku dostupnosti všech položek?
Ano, objednávky expedujeme až v okamžiku, kdy jsou dostupné všechny položky. Vždy můžete využít možnosti zaslat více oddělených objednávek, nebo požádat o rozdělení objednávky do více zásilek - v takovém případě vám ale bude účtováno poštovné pro každou zásilku zvlášť.

Vyžadujete u předobjednávek placení zálohy?
U některých předobjednávkových položek může být platba zálohy vyžadována. Výše zálohy je určována individuálně a to dle platební historie zákazníky, ceny produktu a jeho limitace.

Mám 100% jistotu, že předobjednané zboží bude dodáno?
Zde Vás bohužel zklameme, ale 100% jistota tu není nikdy. V úvodní fázi, hned po přijetí Vaší předobjednávky, pro Vás rezervujeme zboží u výrobce nebo distributora. V časovém úseku mezi přijetím a zpracováním Vaší předobjednávky a samotnou rezervací se může stát, že dojde na straně výrobce k vyprodání produktu, nebo je produkt z jiného důvodu stažen z nabídky. Tuto skutečnost Vám oznámíme a v takovém případě nejsme schopni Vám dodání předobjednaných produktů garantovat. V případě, že pro Vás zboží úspěšně rezervujeme, je z 95% jisté, že bude dodáno. Přesto může nastat situace, kdy nám výrobce / dsitributor předobjednávku v průběhu čekání na vydání zruší - i tuto skutečnost Vám obratem sdělíme.

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.