Vše o nákupu

Váš účet

Sebevražedný oddíl 1: Kopanec do zubů

Komiksy
018834
BBart
Skladem
319 Kč

Kdo jsou členové Sebevražedného oddílu? Superpadouši naverbovaní ve vězení a vyslaní plnit tajné sebevražedné úkoly výměnou za snížení trestu. Nanobomby umístěné u krční páteře je drží na velmi přitažené uzdě. Všichni jsou nahraditelní. Nikdo za ně nepřijme zodpovědnost. Jejich denním chlebem jsou syrová brutalita a smrt.
Hned první úkol postaví pouhých šest členů oddílu – Deadshota, Harley Quinn, El Diabla, Voltaica, Black Spidera a King Sharka – proti šedesátitisícové zmutované hordě. Vždy ledově klidná dohlížitelka, Amanda Wallerová, vede svou bandu vrahů z mise do mise, ale tentokrát se objeví celosvětová hrozba, s níž si nikdo jiný než Sebevražedný oddíl neporadí... pokud se jeho členové ještě předtím nepovraždí navzájem.

A proč by měl být problém, když se Harley dozví, že jejího milovaného Jokera stáhli z kůže? SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: KOPANEC DO ZUBŮ je výbušný příběh, který se s ničím nemazlí a dovede čtenáře až na samou hranu. Scenáristou tohoto souhrnného vydání prvních sedmi sešitů SEBEVRAŽEDNÉHO ODDÍLU je ADAM GLASS (TV seriál Lovci duchů), o výtvarnou stránku se postarali FEDERICO DALLOCCHIO (STARCRAFT), CLAYTON HENRY (ADVENTURE COMICS) a další.

„Vážně neodolatelný nápad. Co kdyby ti hodní posbírali bandu těch zlých, vytvořili z ní něco jako superpadoušský Tucet špinavců a začali je posílat na špinavé práce, kterých by se tradiční hrdinové štítili byť jen dotknout (a vlastně o nich nechtějí ani vědět)?“ – THE ONION AV CLUB

Autor obálkyRyan Benjamin
EAN9788075076090
Formát260 x 170 mm
ISBN978-80-7507-609-0
Jazykčeština
Originální názevSuicide Squad 1: Kicked in the Teeth
Počet stran160
PřekladMartin D. Antonín
Rok vydání2016
Typ komiksubarevný
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Sebevražedný oddíl 1: Kopanec do zubů

Další tituly ze skupiny: Sebevražedný oddíl

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.