Vše o nákupu

Váš účet

V rukou nepřítele

Polaris
Sci-fi
001771
Skladem
249 Kč
Honor Harringtonová už musela čelit válečným útokům, atentátům, politickým mstám a soubojům. Stříleli na ni snad ze všeho od klasické pistole po graser, přežila zničení kosmické lodi a nadělala si hromadu nepřátel ochotných udělat cokoliv, aby ji zničili - a všechno přežila. Tentokrát ale Lidová republika Haven konečně našla admirála, který dokáže vyhrávat bitvy, a Honor se při plnění rozkazů dostane přímo do jeho pasti. Tváří v tvář početnějšímu nepříteli s mnohem větší palebnou silou má pouze dvě možnosti: dívat se, jak jsou lidé, kterým velí, masakrování ve zbytečném boji... nebo se společně s nimi vzdát liďákům.

Lidová armáda jí sice slíbí, že se zajatci bude zacházeno slušně, ale hlavní slovo mají politici, a než se Honor naděje, ocitne se na palubě bitevního křižníku směřujícího na vězeňskou planetu, příhodně pojmenovanou Peklo... kde má být popravena.

Je oddělena od ostatních důstojníků i svého stromového kocoura Nimitze, vystavena systematickému ponižování a její budoucnost se zdá být neveselá a krátká. Honor Harringtonová však není z těch, kteří jsou zvyklí se vzdávat.

Sedmá kniha série Honor Harringtonové.

Autor obálkyDavid Mattingly
Formát175 x 105 mm
ISBN80-7332-036-3
Jazykčeština
Originální názevIn Enemy Hands
Počet stran512
PřekladJiří Engliš
Rok vydání2004
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu V rukou nepřítele

Další tituly ze skupiny: Honor Harringtonová

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.