Vše o nákupu

Váš účet

Vládci loutek

Banshies
Sci-fi
009475
Skladem
222 Kč

Nejprve přišly zprávy o přistání létajícího talíře v Iowě. Potom dorazilo oznámení prohlašující celou věc za podvrh. Konec příběhu. Případ uzavřen.
Až na to, že dva agenti nejtajnější zpravodajské agentury americké vlády z místa přistání zmizeli., aniž podali nějaké hlášení. A ztratili se i další čtyři vyslaní později. Takže se do celé věci zapojil šéf rozvědky a dva jeho nejlepší agenti; zjistili, že probíhá invaze parazitických vetřelců, kteří dokážou pouhým dotykem převzít nad člověkem naprostou kontrolu. Co ví ta osoba, vědí také. Ať už si parazité přejí cokoliv, lidé to udělají. A již mají pod kontrolou většinu Iowy.
Jedním z agentů, kteří odhalili pravdu, je Sam Cavanaugh. Bohužel jen krátce předtím, než se ho jeden z vetřelců zmocnil a on začal dobrovolně pracovat pro útočníky. A právě zjistil, že vysoký úředník na Ministerstvu financí je pod kontrolou mimozemšťanů. Vzhledem k tomu, že ministerstvo financí má pod sebou Tajnou službu, která chrání prezidenta, je porobení národa na dosah ruky.

Autor obálkyMarek Okoń
Formát215 x 145 mm
ISBN978-80-86456-45-4
Jazykčeština
Originální názevThe Puppet Masters
Počet stran240
PřekladMartin Janda
Rok vydání2011
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Vládci loutek

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.