Vše o nákupu

Váš účet

DVD - Přátelé 5. série (4 DVD)

Magic Box
013769
Skladem
533 Kč

Jazyk: česky DD 2.0 / anglicky DD 2.0
Titulky: české, anglické
Obraz: 4:3
Délka: 509 minut
Země původu a rok: USA, 1999
Žánr: TV seriál, Komedie, Romantický
Hrají: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a další
Režie: James Burrows, Peter Bonerz, Gary Halvorson a další

PŘIPRAVTE SE NA OSLAVU!
Poprvé s českým dabingem

Pátá sezóna, která začíná v Londýně a končí v Las Vegas – tu i tam svatbou – je pamětihodná pro všechny! Rossova zámořská svatba je na draka od samého počátku, Phoebe ve 100. epizodě porodí a celá parta míří na západ do Města hříchu, kde Joey, jak doufá, prorazí ve velkém stylu. V této LUXUSNÍ ČTYŘDISKOVÉ EDICI KOMPLETNÍ PÁTÉ SEZÓNY rozbijete bank.

Disk 1

Jak se Ross přeřekl
Scénář: Seth Kurland
Režie: Kevin S. Bright
Po osudovém přeřeknutí Rossova svatba pokračuje, ale manželské štěstí se nekoná. Monica a Chandler se pokoušejí pokračovat ve svém románku, ale nedaří se jim být ani na chvíli o samotě.

Jak se Chandler líbal
Scénář: Wil Calhoun
Režie: Gary Halvorson
Rossovy pokusy smířit se s Emily končí ve slepé uličce. Románek Monicy a Chandlera se komplikuje jejich pravidlem "Ne v New Yorku”.

Stoprvní
Scénář: Martha Kaufman & David Crane
Režie: Kevin S. Bright
Phoebe narychlo jede do nemocnice, kde se narodí trojčata. Joey je přijat hned po ní - ukáže se totiž, že jeho solidární porodní bolesti jsou ve skutečnosti ledvinové kameny. Nicnetušící Rachel domluví Monice rande s mužskou zdravotní sestrou.

Phoebe a dobrý skutek
Scénář: Michael Curtiz
Režie: Shelley Jensen
Phoebe je znechucená Joeyho účinkováním v televizní telefonické charitativní akci, protože má už od dětství pifku na televizní společnost. Monica chce zamaskovat svůj románek s Chandlerem a namluví Rachel, že chodí s někým z práce.

Někdo musí z kola ven
Scénář: Scott Silveri
Režie: Dana de Vally
Monica a Chandler spolu chtějí strávit víkend v Atlantic City. Ross se pokouší říct Rachel, že až Emily přijede do New Yorku, nesmí už spolu kamarádit.

Sněžný muž
Scénář: Alexa Junge
Režie: Gary Halvorson
Monica a Rachel během kramaření ve sklepě potkají svého zarostlého souseda, kterého si nejdřív spletou s yettim. Ross chce urovnat problémy s Emily a souhlasí, že ze svého bytu odstraní všechno, čeho se Rachel kdy dotkla.


Disk 2

Ross hledá byt
Scénář: Perry Rein & Gigi McCreery
Režie: Gary Halvorson
Rossovo manželství je v troskách a on se stěhuje k Chandlerovi a Joeymu. Rachel je přesvědčená, že se ji jejich soused Danny pokouší psychologicky svádět.

Nejhorší Díkůvzdání
Scénář: Gregory S. Malins
Režie: Kevin S. Bright
Parta vzpomíná na svá nejhorší Díkůvzdání. Phoebe to svoje prožila v roce 1862. Pomalu se odkrývá i Moničina nejhorší vzpomínka.

Rossův sendvič
Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
Režie: Gary Halvorson
Ross se rozčílí, protože mu někdo v práci sebral jeho sendvič se zbytky z Díkůvzdání. Joey vyhrožuje, že prozradí, co ví o vztahu Monicy a Chandlera.

Milující sestra
Scénář: Shana Goldberg-Meehan
Režie: Dana de Vally Pizza
Monica domluví Rachel a Dannymu rande, když je ale Rachel svědkem Dannyho neobyčejně vřelého vztahu k sestře, začne pochybovat.

Novoroční předsevzetí
Scénář: Suzie Villandry
Námět: Brian Boyle
Režie: Joe Regalbuto
Nadešel nový rok a všichni dělají předsevzetí – někteří realističtější než jiní. Ross se díky tomu svému ocitne na rande v těsných kožených kalhotách... možná až příliš těsných.

Chandlerův pracovní smích
Scénář: Alicia Sky Varinaitis
Režie: Kevin S. Bright
Monica zjistí, že Chandler má falešný smích, vyhrazený špatným vtipům jeho šéfa. Rachel je naštvaná, že se jí Monica nepřiznala ke svému vztahu. Řeč přijde i na Emilyiny plány na novou svatbu.


Disk 3

Joeyho taška
Scénář: Seth Kurland
Námět: Michael Curtis
Režie: Gail Mancuso
Rachel pomáhá Joeymu změnit image, aby snáze získal roli, a vybaví ho i taškou přes rameno, která vypadá spíš jako kabelka. Phoebe je šokovaná, když se na pohřbu její babičky objeví její otec.

Všichni už všechno vědí
Scénář: Alexa Junge
Režie: Michael Lembeck
Když Phoebe odhalí pravdu o Chandlerovi a Monice, začne s Chandlerem flirtovat, aby ho vyzkoušela. Byt ošklivého tlustého naháče se uvolní a Ross ho chce.

Joey a holka od rány
Scénář: Adam Chase
Režie: Kevin S. Bright
Joey začne chodit s Katie a zjistí, že ráda rozdává poměrně bolestivé rány. Ross má potíže s navazováním přátelských vztahů se sousedy.

Policejní odznak
Scénář: Gigi McCreery & Perry Rein
Námět: Alicia Sky Varinaitis
Režie: Andrew Tsao
Phoebe najde v pohovce v kavárně Central Perk policejní odznak. Místo aby ho vrátila, rozhodne se zahájit tažení za "dobrými skutky”. Joey je úplně vynervovaný, protože měl romantický sen o Monice.

Rachel a nemístný polibek
Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
Režie: Shelley Jensen
Po skončení přijímacího pohovoru Rachel impulzivně políbí svého potenciálního šéfa na krk. Phoebe a Gary soupeří s Monicou a Chandlerem o pověst "nejžhavějšího páru.”

Rachel kouří
Scénář: Michael Curtis
Režie: Todd Holland
Rachel začne v novém zaměstnání kouřit, aby se přiblížila své šéfové. Rossův syn Ben jde s Joeym na konkurz na reklamu na polévku.


Disk 4

Jak Ross zkoušel flirtovat
Scénář: Doty Abrams
Režie: Gail Mancuso
Joeyho italsky mluvící babička sleduje jeho debut v seriálu Právo a pořádek. Ross se rozhodne objednat spoustu pizzy, aby mohl flirtovat s dívkou, která je přinese.

Výjezd s poldou
Scénář: Shana Goldberg-Meehan & Seth Kurland
Režie: Gary Halvorson
Jak se Emilyina svatba blíží, dělá parta všechno proto, aby Rosse rozptýlila. Když se kluci vydají na noční výjezd s Phoebiným přítelem policistou, nejvíc zabodují střelba a sendvič s masovými kuličkami.

Jak si házeli míčem
Scénář: Greg Malins
Námět: Scott Silveri
Režie: Gary Halvorson
Phoebe požádá Chandlera, aby Garymu vymluvil nápad, že by se k němu Phoebe nastěhovala. Rachel si chce splnit dětský sen a koupí si kočku sfinx, která se nechová tak, jak se od ní čeká.

Joeyho velká šance
Scénář: Will Calhoun
Námět: Shana Goldberg-Meehan
Režie: Gary Halvorson
Joey je nadšený, protože získal hlavní roli ve filmu, který se točí poblíž Las Vegas – zlobí se ale na Chandlera, který pochybuje, že právě tohle bude jeho "velký průlom”.

Stalo se v Las Vegas
1. část – scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
2. část – scénář: Greg Malins & Scott Silveri
Režie: Kevin S. Bright
Joeyho film se rozpadne a on prosí Chandlera, aby za ním nejezdil. Když se ale Monica rozhodne, že své první výročí s Chandlerem chce strávit v Las Vegas, nikdo u toho nesmí chybět. Joey se pokouší přesvěčit dealera jackpotu s identickýma rukama, aby s ním dal dohromady varietní číslo. Chandler s Monicou hrají kostky a Chandler uzavře svou životní sázku.

EAN8595165329155
Originální názevFriends Season 5
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu DVD - Přátelé 5. série (4 DVD)

Další tituly ze skupiny: DVD - Přátelé

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.