Vše o nákupu

Váš účet

Meč pravdy 13 - Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů

Classic
Fantasy
Meč pravdy
000348
Skladem
269 Kč
Richard Rahl a jeho žena Kahlan jsou po dlouhém odloučení znovu spolu, avšak s nastupující zimou, kdy jejich vlast okupuje strašlivá, vše ničící armáda, musí riskovat cestu hluboko do neznámé pustiny. Jejich pátrání se promění v čirou hrůzu, když zjistí, že se stali bezmocnou kořistí neúnavného lovce.

Jennsen, zneužitá lidmi dychtícími po moci, je zatažena do středu zuřivého zápasu o dobytí země a o pomstu. A co je ještě horší, zjišťuje, že její vůli se snaží ovládnout temné síly, odpudivější než její nejbujnější představy. Teprve tehdy si uvědomí, že ty mučivé hlasy jsou skutečné.

Richard a Kahlan, ohromení porážkou a stále osamělejší, zoufale bojují o své životy. Pokud však mají přežít, musí zastavit vytrvalou, tajemnou hrozbu, pocházející z nejtemnějších hlubin lidské duše. Aby to dokázal, musí Richard přijmout výzvu a čelit démonům plížícím se mezi pilíři světa.

Poznejte legendu, která nemá soupeře! Objevte úžasné dobrodružství a pravou ušlechtilost ducha! Poznejte, proč milióny čtenářů na celém světě pozdvihly Terryho Goodkinda mezi velikány fantasy!

Autor obálkyJan Patrik Krásný
Formát175 x 105 mm
ISBN80-85782-83-9
Jazykčeština
Originální názevSword of Truth: Pillars of Creation
Počet stran408
PřekladJiří Dolanský
Rok vydání2003
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Meč pravdy 13 - Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů

Další tituly ze skupiny: Meč pravdy

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.